Nutiseadmed eTwinning projektitöös

Kokkuvõttev lühikirjeldus Praktiline koolitus, mis keskendub nutiseadmete rakendamisele veebipõhises projektitöös ning tutvustab selleks sobivaid õpetamismetoodikaid, samuti peatutakse nutiseadme turvalisel kasutamisel.
Toimumise aeg: 08.09.2016 - 08.09.2016
Registreerimine avatud 27.05.2016
Läbiviimise keel --
Hind osalejale: 25 €

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolides töötavale:

• õpetajale
  • haridustehnoloogile

Koolitus on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus. Tutvu koolitusel osalemise tingimustega.

Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Elo Allemann, elo.allemann@harno.ee
Õpisündmuse/ kursuse veebilink: https://www.innovatsioonikeskus.ee/et/sundmused/nutiseadmed-etwinning-projektitoos-1
Toimumise koht: IT Kolledž
Aadress: Raja 4C,Tallinn,Harju maakond, Eesti
URL: http://www.itcollege.ee/kontakt/

Oskab kasutada nutiseadmeid projektitöös.

Sihtgrupid: eTwinningu projektitööga seotud õpetajad
Eesmärgid: Anda eTwinning projektides osalevatele õpetajatele prakitilised oskused nutiseadmete kasutamiseks koolidevahelises projektitöös.

• Fotorakendused ja fotod projektitöös
  • e-portfoolio koostamine nutiseadmega
  • QR koodid projektitöös
  • Videoülekannete tegemine
  • Rakenduste kasutamise metoodika projektitöös
Osalemise eeldus: Õpetaja on liitunud eTwinning programmiga ning osalenud eTwinning projektitöös.

On osalenud kontaktõppepäevadel ning sooritanud selle käigus praktilised ülesanded,

Märksõnad: eTwinning
Väljatöötaja: HITSA