Google Classroom nädalaga selgeks

Общая информация:
Краткое описание Google Classroom on lihtne ja mugav õpihaldussüsteem. Kokkuvõttev kursus avab kõige tähtsamad funktsioonid Google Classroom kasutamise kohta, et kool ja õpetaja saaks distantsõpet efektiivselt korraldada.
Время проведения: 07.09.2021 - 13.09.2021
Регистрация открыта 08.06.2021
Язык проведения эстонский язык
Объем: 26 акад. часа (-ов)
  • Практический: 10 акад. часа (-ов)
  • Самостоятельная работа: 16 акад. часа (-ов)
Число участников: 35 до 100 участников
Цена для участника: 48,95 €
Условия участия и информация о цене:

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolis töötavale

• õpetajale
  • tugispetsialistile
  • haridustehnoloogile
  • õppejuhile
  • haridusasutuse juhile

Alates 2020. aasta veebruarist on osalemine tasuta ka muule koolimeeskonna liikmele, kelle tööülesannetest tulenevalt on koolitusel osalemine vajalik

Koolitus on tasuta tingimusel, et läbid koolituse täies mahus.

Преподаватели:
  • Meeri Sild (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)
  • Siret Lahemaa (Lauka Põhikool)
Учреждение-организатор: Harno
Руководитель проектов: Triin Saar, Triin.Saar@harno.ee
Google Classroom nädalaga selgeks
Место проведения: Veebis
Адрес: Eesti
URL: http://Saadetakse kursusel osalejat...
Дополнительная информация: Lühikursus algab neljapäeval 07.september kell 16.00-17.00 toimuva veebiseminariga “Google Classroom distantsõppe vahendina”.

Nädala jooksul toimub õpe Google Classroom keskkonnas.

Nädala jooksul toimub veel üks veebiseminar 10.september kell 16.00-17.00 pealkirjaga "Google Classroom: vastused korduma kippuvatele küsimustele"

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik.

Veebiseminar toimub Google Meet keskkonnas.
Результаты обучения:

Lõpetajal on valminud enda Google Classroomi toimiv kursus, mis sisaldab esmaseid ülesandeid ning on valmis õppetööks.

Целевые группы: Kõik õpetajad, kes soovivad kasutada Google Classroom keskkonda õppetöö korraldamiseks.
Цели: Omandada peamised oskused õppetöö korraldamiseks Google Classroom keskkonnas.
Описание содержания:

Vaatame keskkonda nii õpilase kui ka õpetaja vaatest, klassi loomisest kuni õpilaste tööde vastuvõtmiseni.

Форма обучения: veebipõhine
Тип документа: Tunnistus
Группа учебной программы: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm
Учебное мероприятие проводится при поддержке Европейского социального фонда Европейского союза