Google Classroom nädalaga selgeks

General information:
Short description Google Classroom on lihtne ja mugav õpihaldussüsteem. Kokkuvõttev kursus avab kõige tähtsamad funktsioonid Google Classroom kasutamise kohta, et kool ja õpetaja saaks distantsõpet efektiivselt korraldada.
Study event time: 07.09.2021 - 13.09.2021
Registration opened 08.06.2021
Language of instruction Estonian
Workload: 26 acad/h
  • Practical: 10 acad/h
  • Independent: 16 acad/h
Number of participants: 35 To 100 participants
Price: 48,95 €
Terms and conditions of participation and price information:

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolis töötavale

• õpetajale
  • tugispetsialistile
  • haridustehnoloogile
  • õppejuhile
  • haridusasutuse juhile

Alates 2020. aasta veebruarist on osalemine tasuta ka muule koolimeeskonna liikmele, kelle tööülesannetest tulenevalt on koolitusel osalemine vajalik

Koolitus on tasuta tingimusel, et läbid koolituse täies mahus.

Trainers:
  • Meeri Sild (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)
  • Siret Lahemaa (Lauka Põhikool)
Organizing institution: Harno
Project manager: Triin Saar, Triin.Saar@harno.ee
Google Classroom nädalaga selgeks
Study event location
Study event location: Veebis
Address: Eesti
URL: http://Saadetakse kursusel osalejat...
Additional information: Lühikursus algab neljapäeval 07.september kell 16.00-17.00 toimuva veebiseminariga “Google Classroom distantsõppe vahendina”.

Nädala jooksul toimub õpe Google Classroom keskkonnas.

Nädala jooksul toimub veel üks veebiseminar 10.september kell 16.00-17.00 pealkirjaga "Google Classroom: vastused korduma kippuvatele küsimustele"

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik.

Veebiseminar toimub Google Meet keskkonnas.
Learning outcomes:

Lõpetajal on valminud enda Google Classroomi toimiv kursus, mis sisaldab esmaseid ülesandeid ning on valmis õppetööks.

Target groups: Kõik õpetajad, kes soovivad kasutada Google Classroom keskkonda õppetöö korraldamiseks.
Goals: Omandada peamised oskused õppetöö korraldamiseks Google Classroom keskkonnas.
Description:

Vaatame keskkonda nii õpilase kui ka õpetaja vaatest, klassi loomisest kuni õpilaste tööde vastuvõtmiseni.

Study form: veebipõhine
Document type: Tunnistus
Course description group: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm
Study event supported by European Social Fund