Google Classroom nädalaga selgeks

Kokkuvõttev lühikirjeldus Google Classroom on lihtne ja mugav õpihaldussüsteem. Kokkuvõttev kursus avab kõige tähtsamad funktsioonid Google Classroom kasutamise kohta, et kool ja õpetaja saaks distantsõpet efektiivselt korraldada.
Toimumise aeg: 07.09.2021 - 13.09.2021
Registreerimine avatud 08.06.2021
Hind osalejale: 48,95 €

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolis töötavale

• õpetajale
  • tugispetsialistile
  • haridustehnoloogile
  • õppejuhile
  • haridusasutuse juhile

Alates 2020. aasta veebruarist on osalemine tasuta ka muule koolimeeskonna liikmele, kelle tööülesannetest tulenevalt on koolitusel osalemine vajalik

Koolitus on tasuta tingimusel, et läbid koolituse täies mahus.

• Meeri Sild (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)
  • Siret Lahemaa (Lauka Põhikool)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Triin Saar, Triin.Saar@harno.ee
Google Classroom nädalaga selgeks
Toimumise koht: Veebis
Aadress: Eesti
URL: http://Saadetakse kursusel osalejat...
Lisainfo: Lühikursus algab neljapäeval 07.september kell 16.00-17.00 toimuva veebiseminariga “Google Classroom distantsõppe vahendina”.

Nädala jooksul toimub õpe Google Classroom keskkonnas.

Nädala jooksul toimub veel üks veebiseminar 10.september kell 16.00-17.00 pealkirjaga "Google Classroom: vastused korduma kippuvatele küsimustele"

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik.

Veebiseminar toimub Google Meet keskkonnas.

Lõpetajal on valminud enda Google Classroomi toimiv kursus, mis sisaldab esmaseid ülesandeid ning on valmis õppetööks.

Sihtgrupid: Kõik õpetajad, kes soovivad kasutada Google Classroom keskkonda õppetöö korraldamiseks.
Eesmärgid: Omandada peamised oskused õppetöö korraldamiseks Google Classroom keskkonnas.

Vaatame keskkonda nii õpilase kui ka õpetaja vaatest, klassi loomisest kuni õpilaste tööde vastuvõtmiseni.

Õppevorm: veebipõhine
Õppekavarühm: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm