Veebiseminar "Distantsilt targemaks: materjalide koondamine veebis - Padlet, Wakelet jt"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustatakse erinevaid veebikeskkondi, kuhu on võimalik koondada materjale ja linke. Põhitähelepanu on suunatud Wakelet keskkonnale, aga vaatluse alla tulevad ka Padlet, Dotstorming, Symbalood ja Bookmarks.
Toimumise aeg: 12.05.2021 - 12.05.2021
Registreerimine avatud 23.04.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Anne Krull (Tartu Kutsehariduskeskus)
  • Katrin Uurman (Räpina Aianduskool)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 12. mail kell 16.00-17.00.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii arvuti kui ka nutiseadme kaudu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustehnoloogid, koolijuhid jt koolitöötajad.

Veebiseminaril  tutvustavad haridustehnoloogid Anne Krull (Tartu Kutsehariduskeskus) ja Katrin Uurman (Räpina Aianduskool) erinevaid veebikeskkondi, kuhu on võimalik koondada materjale ja linke. Põhitähelepanu on suunatud Wakelet keskkonnale, aga vaatluse alla tulevad ka Padlet, Dotstorming, Symbalood ja Bookmarks. Keskkondi saab kasutad individuaalselt või ühistöös klassiga.

Õppevorm: veebipõhine

Registreeri