Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas teha interaktiivseid töölehti?"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustavad haridustehnoloogid erinevaid keskkondi interaktiivsete töölehtede tegemiseks.
Toimumise aeg: 03.05.2021 - 03.05.2021
Registreerimine avatud 22.04.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas teha interaktiivseid töölehti?"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 3. mail kell 16.00-17.00.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii arvuti kui ka nutiseadme kaudu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustehnoloogid alus-, üld- ja kutseharidusest.

Kindlasti on õpetajatel aegade jooksul kogunenud erinevaid töölehti, mida oli hea välja printida ning õpilastele täitmiseks anda. Tehnoloogia võimaldab just sellistest töölehtedest väga lihtsalt teha interaktiivsed harjutused, mida saab kasutada enesekontrollitestidena või kontrolltöödena. Veebiseminaril tutvustavad Liia Opmann, Tuuli Koitjärv ja Marika Anissimov erinevaid keskkondi selliste töölehtede tegemiseks: PDF editori, Liveworksheetsi ja Teachermade'i. Kindlasti leiavad osalejad endale uue lemmiku!

Õppevorm: veebipõhine