Veebiseminar "Distantsilt targemaks: virtuaalne põgenemistuba"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustame võimalusi virtuaalse põgenemistoa tegemiseks, sobides suurepäraselt õppeaasta lõppu erinevate teemade kordamisele ja õppimise mängulisemaks muutmisele.
Toimumise aeg: 20.05.2021 - 20.05.2021
Registreerimine avatud 21.04.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Ingrid Maadvere (Harno)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: virtuaalne põgenemistuba"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 20. mail kell 15.00-16.00.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii arvuti kui ka nutiseadme kaudu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Haridustöötajad alus-, üld- ja kutseharidusest.

Kooliaasta on kohe varsti lõppemas ning õpilased ja õpetajad otsivad võimalusi, kuidas erinevaid teemasid korrata ja õppimist mängulisemaks teha. Üheks toredaks variandiks on virtuaalne põgenemistuba õpilastele aga miks mitte ka kolleegidele.

Veebiseminaril räägimegi, kuidas teha virtuaalset põgenemistuba erinevaid keskkondi kasutades. Proovime kasutada selleks Genially ja Google'i keskkondi ning lisada juurde ka erinevaid testikeskkond (Quizizz, Kahoot, LearningApps).

Kuidas virtuaalne põgenemistuba töötab? Virtuaalses põgenemistoas on õpilaste ülesanne lahendada erinevaid ülesandeid, mille vastusest saadakse koodid, et liikuda järgmise ülesande juurde. Võitjaks on see, kes kõige esimesena kõik ülesanded ära lahendab. Virtuaalne põgenemistuba sobib väga hästi ka distantsõppesse või siis projektipäevaks lõimides erinevaid õppeaineid.

Õppevorm: veebipõhine

Registreeri