Veebiseminar "Kutsekoolid distantsõppel: kogemused ja soovitused"

Общая информация:
Краткое описание Kutsekoolide õpetajatele ja töötajatele mõeldud veebiseminaril jagavad kolm kutsekooli oma soovitusi ja kogemusi distantsõppest.
Время проведения: 06.05.2021 - 06.05.2021
Регистрация открыта 15.04.2021
Регистрация закрыта с 05.05.2021
День контакта:
  • Kontaktpäev 1 (06.05.2021 15:00 - 06.05.2021 16:30)
Язык проведения эстонский язык
Объем: 1 акад. часа (-ов)
  • Аудиторный: 1 акад. часа (-ов)
Число участников: 1 до 500 участников
Цена для участника: tasuta
Условия участия и информация о цене:
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
Преподаватели:
  • Maila Juns-Veldre (Kuressaare Ametikool)
  • Merit Karise (Kuressaare Ametikool)
  • Roosi Nemliher (Tartu Kunstikool)
  • Anne Krull (Tartu Kutsehariduskeskus)
Учреждение-организатор: Harno
Руководитель проектов: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Kutsekoolid distantsõppel: kogemused ja soovitused"
Место проведения
Место проведения: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Адрес: Eesti
Дополнительная информация: Kutsekoolidele suunatud veebiseminar toimub 6. mail kell 15.00-16.30. Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoomi keskkonda.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Описание
Целевые группы: Kutsekoolide õpetajad, koolijuhid, haridustehnoloogid jt töötajad.
Описание содержания:

Kutsekoolide õpetajatele ja töötajatele mõeldud veebiseminaril jagavad kolm kutsekooli praktilisi kogemusi ja nõuandeid distantsõppe läbiviimiseks, pakkudes nii tööriistakasti kui ka soovitusi teistele kutsekoolide kolleegidele.

Veebiseminaril võtame fookusesse kutseeksamid, projektide korraldamise ja protsesside juhtimise olulisuse. Lisaks arutame erinevate keskkondade ja võimaluste üle, räägime õppematerjalidest ning õppetöö korraldusest.

Vaatame, kuidas õpilaste enesejuhtimist toetada ning milline roll on õpetajate motivatsioonil ja üksteise toetamisel.

Seminaril kuuleme kogemusi nii kutseõpetaja, haridustehnoloogi, õppejuhi kui ka õpilase vaatest.

Форма обучения: veebipõhine
Учебное мероприятие проводится при поддержке Европейского социального фонда Европейского союза
Kontaktpäev 1 - Общая информация
Время проведения: 06.05.2021 15:00 - 06.05.2021 16:30
Адрес: Eesti

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.

Посмотреть подробную информацию о событии

Форма обучения: veebipõhine

Свернуть