Veebiseminar "Kutsekoolid distantsõppel: kogemused ja soovitused"

General information:
Short description Kutsekoolide õpetajatele ja töötajatele mõeldud veebiseminaril jagavad kolm kutsekooli oma soovitusi ja kogemusi distantsõppest.
Study event time: 06.05.2021 - 06.05.2021
Registration opened 15.04.2021
Registration ends as of 05.05.2021
Contact day:
  • Kontaktpäev 1 (06.05.2021 15:00 - 06.05.2021 16:30)
Language of instruction Estonian
Workload: 1 acad/h
  • Classroom: 1 acad/h
Number of participants: 1 To 500 participants
Price: tasuta
Terms and conditions of participation and price information:
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
Trainers:
  • Maila Juns-Veldre (Kuressaare Ametikool)
  • Merit Karise (Kuressaare Ametikool)
  • Roosi Nemliher (Tartu Kunstikool)
  • Anne Krull (Tartu Kutsehariduskeskus)
Organizing institution: Harno
Project manager: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Kutsekoolid distantsõppel: kogemused ja soovitused"
Study event location
Study event location: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Address: Eesti
Additional information: Kutsekoolidele suunatud veebiseminar toimub 6. mail kell 15.00-16.30. Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoomi keskkonda.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Description
Target groups: Kutsekoolide õpetajad, koolijuhid, haridustehnoloogid jt töötajad.
Description:

Kutsekoolide õpetajatele ja töötajatele mõeldud veebiseminaril jagavad kolm kutsekooli praktilisi kogemusi ja nõuandeid distantsõppe läbiviimiseks, pakkudes nii tööriistakasti kui ka soovitusi teistele kutsekoolide kolleegidele.

Veebiseminaril võtame fookusesse kutseeksamid, projektide korraldamise ja protsesside juhtimise olulisuse. Lisaks arutame erinevate keskkondade ja võimaluste üle, räägime õppematerjalidest ning õppetöö korraldusest.

Vaatame, kuidas õpilaste enesejuhtimist toetada ning milline roll on õpetajate motivatsioonil ja üksteise toetamisel.

Seminaril kuuleme kogemusi nii kutseõpetaja, haridustehnoloogi, õppejuhi kui ka õpilase vaatest.

Study form: veebipõhine
Study event supported by European Social Fund
Kontaktpäev 1 - General information
Study event time: 06.05.2021 15:00 - 06.05.2021 16:30
Address: Eesti

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.

View event details

Study form: veebipõhine