Veebiseminar "Kutsekoolid distantsõppel: kogemused ja soovitused"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Kutsekoolide õpetajatele ja töötajatele mõeldud veebiseminaril jagavad kolm kutsekooli oma soovitusi ja kogemusi distantsõppest.
Toimumise aeg: 06.05.2021 - 06.05.2021
Registreerimine avatud 15.04.2021
Registreerimine suletud alates 05.05.2021
Kontaktpäev:
  • Kontaktpäev 1 (06.05.2021 15:00 - 06.05.2021 16:30)
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Maila Juns-Veldre (Kuressaare Ametikool)
  • Merit Karise (Kuressaare Ametikool)
  • Roosi Nemliher (Tartu Kunstikool)
  • Anne Krull (Tartu Kutsehariduskeskus)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Kutsekoolid distantsõppel: kogemused ja soovitused"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Kutsekoolidele suunatud veebiseminar toimub 6. mail kell 15.00-16.30. Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoomi keskkonda.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Kutsekoolide õpetajad, koolijuhid, haridustehnoloogid jt töötajad.

Kutsekoolide õpetajatele ja töötajatele mõeldud veebiseminaril jagavad kolm kutsekooli praktilisi kogemusi ja nõuandeid distantsõppe läbiviimiseks, pakkudes nii tööriistakasti kui ka soovitusi teistele kutsekoolide kolleegidele.

Veebiseminaril võtame fookusesse kutseeksamid, projektide korraldamise ja protsesside juhtimise olulisuse. Lisaks arutame erinevate keskkondade ja võimaluste üle, räägime õppematerjalidest ning õppetöö korraldusest.

Vaatame, kuidas õpilaste enesejuhtimist toetada ning milline roll on õpetajate motivatsioonil ja üksteise toetamisel.

Seminaril kuuleme kogemusi nii kutseõpetaja, haridustehnoloogi, õppejuhi kui ka õpilase vaatest.

Õppevorm: veebipõhine
Kontaktpäev 1 - Üldinfo
Toimumise aeg: 06.05.2021 15:00 - 06.05.2021 16:30
Aadress: Eesti

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.

Vaata kontaktpäeva detail-infot

Õppevorm: veebipõhine