Veebiseminar "Distantsilt targemaks: 360° tagasiside meetod - juhtide ja õpetajate enesearengu tööriist“

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustame 360° tagasiside meetodit juhtide ja õpetajate enesearengu hindamiseks.
Toimumise aeg: 29.04.2021 - 29.04.2021
Registreerimine avatud 14.04.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Martin Tiidelepp (Avatud Ring OÜ)
  • Kaspar Kreegimäe ()
  • Liivika Simmul (Püha Johannese Kooli Sihtasutus)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 29. aprillil kell 15.00-16.00. Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, kus saab osaleda nii arvuti ui ka nutiseadme kaudu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid. Veebiseminar salvestatakse ning on hiljem järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Alus- ning üldhariduskoolide õpetajad ja juhid.

Veebiseminaril tutvustame 360° tagasiside meetodit juhtide ja õpetajate enesearengu hindamiseks. Koolitaja Martin Tiidelepp tutvustab lähemalt 360° tagasiside meetodit ning oma kogemust tagasiside protsessis osalemise kohta jagavad Tartu Linnavalitsuse haridusosakonna peaekspert Kaspar Kreegimäe ja Püha Johannese Kooli juht Liivika Simmul.

Õppevorm: veebipõhine