Veebiseminar "Jätkuseminar: minu videotund MS Teamsis"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril vastame levinud küsimustele MS Teamsi kohta: kuidas kasutada klassimärkmikku, mida silmas pidada rühmatööde tegemisel, õppetestide koostamise info jne.
Toimumise aeg: 30.03.2021 - 30.03.2021
Registreerimine avatud 25.03.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Ingrid Maadvere (Harno)
  • Rasmus Kits (Tallinna 21. Kool)
  • Eve Liis (Audentese Spordigümnaasium)
  • Signe Hohensee (Tallinna 21. Kool)
  • Katrin Uurman (Räpina Aianduskool)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Jätkuseminar: minu videotund MS Teamsis"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar tomub 30. märtsil kell 16.00-17.30.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii arvutist kui ka nutiseadmest.

Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid. Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustehnoloogid, IT-juhid, koolijuhid

Veebiseminaril jätkame õpikeskkonna MS Teams tutvustust, pöörates tähelepanu küsimustele, mis õpetajatel on tekkinud Teamsi kasutamisel.

Uurime lähemalt rühmade tegemist MS Teamsi keskkonnas (breakout rooms), klassimärkmiku kasutamist, õppetestide ja ülesannete tegemist MS Teamsis ning häälega tagasiside andmist.

Tegemist on jätkuseminariga "Minu videotund MS Teamsis" seminarilt laekunud küsimuste põhjal.

Õppevorm: veebipõhine