Ettevalmistus pottsepp-sell tase 3, pottsepp tase 4 ja pottsepp-meister tase 5 kutseeksamiks I moodul

Общая информация:
Краткое описание Koolituse eesmärgiks on pottsepatööde teostajad ette valmistada kutseeksami edukaks sooritamiseks. Koolituse läbinud saavad Kehtna KHK tunnistuse.
Время проведения: 28.07.2021 - 30.07.2021
День контакта:
  • 1. päev (28.07.2021 09:00 - 28.07.2021 16:15)
  • 2. päev (29.07.2021 09:00 - 29.07.2021 16:15)
  • 3. päev (30.07.2021 09:00 - 30.07.2021 16:15)
Язык проведения эстонский язык
Объем: 24 акад. часа (-ов)
  • Аудиторный: 24 акад. часа (-ов)
Число участников: 10 до 15 участников
Цена для участника: 215 €
Условия участия и информация о цене:

Pottsepatööde algkoolituse läbinud, kes soovivad taotleda pottsepp-sell kutset.

ühe mooduli hind 215 EUR, mõlemad moodulid 395 EUR koos käibemaksuga

Преподаватели:
  • Paul Pääso (Paul Pääso)
Учреждение-организатор: Kehtna Kutsehariduskeskus
Руководитель проектов: Külli Bachfeldt, koolitus@kehtna.edu.ee, tel: 5160541
Место проведения: Kehtna Kutsehariduskeskus, Tehnikamaja

Kursusel on kontaktpäevi, mis võivad toimuda erinevates kohtades. Vaata täpsemat infot kursuse detailinfo lõpus sündmuste sakilt.

Адрес: Staadioni tn 12 , Kehtna alevik, 79001 , Rapla maakond, Eesti
Дополнительная информация: Hind sisaldab koolituse läbiviimist koos vajalike õppematerjalidega ja kohvipause.

Tasumist ootame arve alusel enne koolitust. Arve saadame e- mailile.

Koolitus toimub Kehtna Kutsehariduskeskuse tehnikamajas, Staadioni tn 12 Kehtna, II korruse õppeklassis 208

Koolituspäev on ülesehitatud 1,5 tunniste loengute kaupa, mis vahelduvad pausidega.

Vajadusel on võimalik ööbida meie kooli hostelis, kus voodikoht kahekohalises toas maksab kursuslasele 13 eurot. Hostelis on olemas täisvarustuses köök ja kõik vajalik tubades, kaasa tuleb võtta ainult isiklikud hügieenitarbed.
Результаты обучения:

-oskus arvutada ruumi/hoone soojavajadused

-oskus dimensioneerida sobilikku kütteseadet/küttesüsteemi vastavalt ruumi/hoone soojavajadusele ning eripäradele, normide ja standardite alusel

Целевые группы: Pottsepatööde algkoolituse läbinud, kes soovivad taotleda pottsepa erinevate tasemete kutset.
Описание содержания:

Темы учебного мероприятия:

MOODUL 1. 24 akadeemilist tundi

Soojusfüüsika põhimõisted

Müüritud kütteseadmete arvutusmetoodika (vastavalt standardile EVS-EN 15544)

Pottsepatööde planeerimine

Форма обучения: auditoorne
Описание учебной среды: Koolil on kaasaegsed õpperuumid (loenguklassid ja kaasaegse sisustusega õppetöökojad)
Способы оценок: osalemine õppetöös 80 % ulatuses

iseseisev töö – lahenduskäik peab olema vähemalt 3/5 ulatuses õige
Предпосылка для участия: baasteadmised pottsepatöödest
Условия окончания:

kirjalik teadmiste test – õigeid vastuseid vähemalt 70%.

Тип документа: Tunnistus
Описание квалификации, учебного или рабочего опыта преподавателя, необходимого для проведения обучения: Paul Pääso -pottsepatööde lektor alates 2007
Группа учебной программы: Ehitus ja tsiviilrajatised
Ключевые слова: pottsepad, pottseppade ettevalmistus, ahjud, pottsepa kutse, pottsepa tase