Veebiseminar "Distantsilt targemaks: lihtsad võimalused veebiülekanneteks"

Общая информация:
Краткое описание Veebiseminaril tuleb juttu sellest, kuidas lihtsate vahendite abil teha veebiülekandeid. Tutvustame Youtube'i, Facebook'i, TwitchTV ja OBS-i võimalusi.
Время проведения: 09.04.2021 - 09.04.2021
Регистрация открыта 16.03.2021
Язык проведения эстонский язык
Объем: 1 акад. часа (-ов)
  • Аудиторный: 1 акад. часа (-ов)
Число участников: 1 до 500 участников
Цена для участника: tasuta
Условия участия и информация о цене:
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
Учреждение-организатор: Harno
Руководитель проектов: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: lihtsad võimalused veebiülekanneteks"
Место проведения
Место проведения: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Адрес: Eesti
Дополнительная информация: Veebiseminar toimub 9. aprillil kell 16.00. Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii nutiseadmest kui ka arvutist. Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõlarid või kõrvaklapid. Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Целевые группы: Huvijuhid, IT juhid, õpetajad, koolijuhid, haridustehnoloogid
Описание содержания:

Veebiseminaril tuleb juttu sellest, kuidas lihtsate vahendite abil teha veebiülekandeid. Tutvustame Youtube'i, Facebook'i, TwitchTV ja OBS-i võimalusi. Veebiseminari viib läbi Joonas Meister (Gustav Adolfi Gümnaasiumi IT-juht).

Форма обучения: veebipõhine

Вернуться к календарю