Veebiseminar "Minu videotund Zoomis"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril anname õpetajale praktilist abi ja nõuandeid veebitunni läbiviimisel Zoomi keskkonnas: kuidas luua Zoomi keskkonnas videokõnet, millised võimalused on kõnes, kuidas luua rühmatööruume ja kuidas viia läbi veebitundi.
Toimumise aeg: 22.03.2021 - 22.03.2021
Registreerimine avatud 12.03.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Eve Saare (Jüri Gümnaasium)
  • Anne Tiits (Tallinna 32. Keskkool)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Minu videotund Zoomis"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 22. märtsil kell 16.00-17.00.
Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii arvuti kui ka nutiseadme kaudu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid.
Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustehnoloogid, koolijuhid

Veebiseminaril anname õpetajale praktilist abi ja nõuandeid veebitunni läbiviimisel Zoomi keskkonnas: kuidas luua Zoomi keskkonnas videokõnet, millised võimalused on kõnes, kuidas luua rühmatööruume ja kuidas viia läbi veebitundi. Veebiseminarile ootame ka õpetajaid, kel pole kogemust veebitundide läbiviimisega.

Õppevorm: veebipõhine