Veebiseminar "Distantsilt targemaks: koolisisesed digitaalsed tasemetööd"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustame kolme kooli kogemust digitaalsete koolisiseste tasemetööde tegemisest. Sõna saavad Gustav Adolfi Gümnaasium, Raikküla Kool ja Pelgulinna Gümnaasium.
Toimumise aeg: 26.03.2021 - 26.03.2021
Registreerimine avatud 01.03.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Ingrid Maadvere (Harno)
  • Liia Moorits (Raikküla Kool)
  • Kadrian Allika (Pelgulinna Gümnaasium)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: koolisisesed digitaalsed tasemetööd"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 26. märtsil kell 15.00-16.00.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, osaleda saab nii arvuti ka nutiseadme kaudu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Osalema ootame õpetajaid, koolijuhte, haridustehnolooge.

Veebiseminaril tutvustame kolme kooli kogemust digitaalsete koolisiseste tasemetööde tegemisest - räägime nii digitasemetööde koostamisest, läbiviimisest kui kontrollimisest. Sõna saavad Gustav Adolfi Gümnaasiumi, Raikküla Kooli ja Pelgulinna Gümnaasiumi õpetajad.

Õppevorm: veebipõhine