Veebiseminar "Distantsilt targemaks: uuendused Google Classroomis ja MS Teamsis"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustame kahe levinud õpikeskkonna Google Classroomi ja MS Teamsi uuendusi ja kasulikke funktsioone.
Toimumise aeg: 22.01.2021 - 22.01.2021
Registreerimine suletud alates 21.01.2021
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 22. jaanuaril kell 15.00.
Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom Meeting keskkonda, vajalik on nutiseade või arvuti ning kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Koolitöötajad

Veebiseminaril tutvustavad Lauka Põhikooli õpetaja Siret Lahemaa ja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse haridustehnoloog Natalja Jakovleva koolides kasutatavate õpikeskkondade Google Classroomi ja MS Teamsi uuendusi ning kasulikke funktsioone.

2020. aastal paljudes koolides kasutusele võetud keskkondi on pidevalt täiendatud ja uuendatud, veebiseminariga soovime anda koolidele põgusa ülevaate, mida uut ning kasulikku võiksid õpetajad jt koolitöötajad nendest keskkondadest leida.

Õppevorm: veebipõhine