eTwinning koolitus algajatele

Общая информация:
Краткое описание Kahepäevasel koolitusel tutvustame eTwinning programmi (www.etwinning.net) ja veebipõhiste õpiprojektide sidumist igapäevase õppetööga. (Veebipõhise koolituse puhul on õppetöö jaotatud kahele päevale: põhi koolituspäev ning järtkuseminar )
Время проведения: 26.02.2021 - 26.02.2021
Регистрация открыта 19.01.2021
Язык проведения эстонский язык
Объем: 12 акад. часа (-ов)
  • Аудиторный: 12 акад. часа (-ов)
Число участников: 20 до 50 участников
Цена для участника: 80 €
Условия участия и информация о цене:
Преподаватели:
Учреждение-организатор: Harno
Руководитель проектов: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
eTwinning koolitus algajatele
Место проведения
Место проведения: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Адрес: Eesti
Дополнительная информация: eTwinningu algajate koolitus toimub sel korral veebipõhisena. Lisaks põhi koolituspäevale (26.02) toimub ka koolituse jätkuseminar, mille aeg lepitakse kokku koolituspäeval.

Koolituse läbiviimiseks kasutatakse Zoom Meeting keskkonda.
Результаты обучения:
  • teab erinevaid koostööprojektide võimalusi, seostab eTwinningut Erasmus+ programmiga
  • oskab koostada projektikava ja seda siduda projektiideega
  • oskab valida projektitööks erinevaid veebivahendeid
  • oskab eTwinningu portaali kasutada, oskab seal partnerit leida ning projekti sõlmida
Целевые группы: Ootame koolitusele kõiki õpetajaid, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames (www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.
Цели: Koolitusel anname ülevaate eTwinning portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimisel. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga ning tutvustame veebipõhiseks koostööks sobivaid tööriistu.
Описание содержания:

eTwinning on Euroopa õpetajate ametialane suhtlusvõrgustik, kus jagatakse õpetamiskunsti häid kogemusi, suheldakse kolleegidega, otsitakse mõttekaaslasi uute metoodikate ja õpetamisvõtete kasutamiseks, osaletakse koos oma õpilastega erisugustes õpiprojektides jne.
Rahvusvahelise koostöö kõrval võimalik eTwinningu kaudu ka Eesti koolide omavaheline koostöö.
eTwinninguga on oodatud liituma kõik alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad.

Темы учебного мероприятия:
  • portaali www.etwinning.net kasutamine (partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine)
  • rahvusvahelise projektitöö integreerimine õppekavaga
  • näited eTwinning projektidest
  • veebipõhiseks koostööks sobivad vahendid
  • õpetajate enesetäiendamisvõimalsed eTwinningu raames
Форма обучения: auditoorne
Предпосылка для участия: Arvutioskus kesktasemel. Osalejatel palume kaasa võtta süle või tahvelarvuti.
Условия окончания:

Tunnistus koolitusel osalemise kohta väljastatakse neile, kes on osalenud kahel kontaktõppepäeval ja teinud koolituse käigus vajalikud praktilised tööd.

Тип документа: Tunnistus
Ссылка на материалы: http://www.etwinning.net/et/pub/ind...
Ключевые слова: eTwinning

Вернуться к календарю