eTwinning koolitus algajatele

Kokkuvõttev lühikirjeldus Kahepäevasel koolitusel tutvustame eTwinning programmi (www.etwinning.net) ja veebipõhiste õpiprojektide sidumist igapäevase õppetööga. (Veebipõhise koolituse puhul on õppetöö jaotatud kahele päevale: põhi koolituspäev ning järtkuseminar )
Toimumise aeg: 26.02.2021 - 26.02.2021
Registreerimine avatud 19.01.2021
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
eTwinning koolitus algajatele
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: eTwinningu algajate koolitus toimub sel korral veebipõhisena. Lisaks põhi koolituspäevale (26.02) toimub ka koolituse jätkuseminar, mille aeg lepitakse kokku koolituspäeval.

Koolituse läbiviimiseks kasutatakse Zoom Meeting keskkonda.
  • teab erinevaid koostööprojektide võimalusi, seostab eTwinningut Erasmus+ programmiga
  • oskab koostada projektikava ja seda siduda projektiideega
  • oskab valida projektitööks erinevaid veebivahendeid
  • oskab eTwinningu portaali kasutada, oskab seal partnerit leida ning projekti sõlmida
Sihtgrupid: Ootame koolitusele kõiki õpetajaid, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames (www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.
Eesmärgid: Koolitusel anname ülevaate eTwinning portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimisel. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga ning tutvustame veebipõhiseks koostööks sobivaid tööriistu.

eTwinning on Euroopa õpetajate ametialane suhtlusvõrgustik, kus jagatakse õpetamiskunsti häid kogemusi, suheldakse kolleegidega, otsitakse mõttekaaslasi uute metoodikate ja õpetamisvõtete kasutamiseks, osaletakse koos oma õpilastega erisugustes õpiprojektides jne.
Rahvusvahelise koostöö kõrval võimalik eTwinningu kaudu ka Eesti koolide omavaheline koostöö.
eTwinninguga on oodatud liituma kõik alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad.

• portaali www.etwinning.net kasutamine (partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine)
  • rahvusvahelise projektitöö integreerimine õppekavaga
  • näited eTwinning projektidest
  • veebipõhiseks koostööks sobivad vahendid
  • õpetajate enesetäiendamisvõimalsed eTwinningu raames
Osalemise eeldus: Arvutioskus kesktasemel. Osalejatel palume kaasa võtta süle või tahvelarvuti.

Tunnistus koolitusel osalemise kohta väljastatakse neile, kes on osalenud kahel kontaktõppepäeval ja teinud koolituse käigus vajalikud praktilised tööd.

Link materjalidele: http://www.etwinning.net/et/pub/ind...
Märksõnad: eTwinning