E-koolikoti õppevara konkursi infopäev

Общая информация:
Краткое описание E-koolikoti 5. sünnipäeva konkurss alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajatele digitaalsete õppematerjalide loomiseks ja E-koolikotti lisamiseks. Infopäeval tutvustatame konkursi tingimusi.
Время проведения: 20.01.2021 - 20.01.2021
Регистрация открыта 04.01.2021
День контакта:
  • Infotund (20.01.2021 15:00 - 20.01.2021 16:30)
Язык проведения эстонский язык
Объем: 2 акад. часа (-ов)
  • Аудиторный: 2 акад. часа (-ов)
Число участников: 5 до 300 участников
Цена для участника: tasuta
Условия участия и информация о цене:
Преподаватели:
  • Triinu Putnik (Harno)
  • Mirjam Puumeister (Harno)
  • Heli Mäesepp (Harno)
Учреждение-организатор: Harno
Руководитель проектов: Triinu Putnik, triinu.putnik@harno.ee
E-koolikoti õppevara konkursi infopäev
Место проведения: Veebis
Адрес: Eesti
Дополнительная информация: Infopäeva link saadetakse osalejatele päev enne e-posti aadressile.
Описание
Целевые группы: Kutseõpetajad, Põhikooli (1.-9. klass) õpetajad, Gümnaasiumiõpetajad, Koolieelse lasteasutuse õpetajad, Haridustehnoloog.
Oodatud on kõikide haridustasemete õpetajad, sh lihtsustatud ja toimetuleku õppekava õpetajad ja haridustehnoloogid (LÕK, TÕK).
Описание содержания:

Infopäeva eesmärk on teavitada õpetajaid E-koolikoti õppevara konkursist: statuudist, tingimustest ja tehnoloogilistest võimalustest. Osalejatel on võimalus esitada jooksvalt küsimusi konkursi kohta. Konkursi eesmärk on tunnustada õpetajaid, kes on perioodil 01.08.2020-15.03.2021 lisanud E-koolikotti digitaalseid õppematerjale, mis ei ole varem ühelgi konkursil osalenud. Konkursile on oodatud nii lasteaedades, üldhariduskoolides kui kutseõppeasutustes kasutatavad materjalid, mis on avaldatud E-koolikotis.

Infopäeva kava:

• Sissejuhatus ja konkursi tingimused
  • Airi Aavik (EHTL) “Haridustehnoloogi tähelepanekuid E-koolikotti lisatud õppematerjalide osas”
  • Einar Värä “Üldpädevuste lõimimisest õppematerjadesse”
  • Vestlusring

Infopäeva link:

Meeting ID: 637 9702 5556

Passcode: 491748

Infopäev viiakse läbi Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi toel

Форма обучения: auditoorne
Ключевые слова: E-koolikott, konkurss, statuut, õppevara, alusharidus, üldharidus, kutseharidus, haridustehnoloogia, LÕK, TÕK
Infotund - Общая информация