E-koolikoti õppevara konkursi infopäev

General information:
Short description E-koolikoti 5. sünnipäeva konkurss alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajatele digitaalsete õppematerjalide loomiseks ja E-koolikotti lisamiseks. Infopäeval tutvustatame konkursi tingimusi.
Study event time: 20.01.2021 - 20.01.2021
Registration opened 04.01.2021
Contact day:
  • Infotund (20.01.2021 15:00 - 20.01.2021 16:30)
Language of instruction Estonian
Workload: 2 acad/h
  • Classroom: 2 acad/h
Number of participants: 5 To 300 participants
Price: tasuta
Terms and conditions of participation and price information:
Trainers:
  • Triinu Putnik (Harno)
  • Mirjam Puumeister (Harno)
  • Heli Mäesepp (Harno)
Organizing institution: Harno
Project manager: Triinu Putnik, triinu.putnik@harno.ee
E-koolikoti õppevara konkursi infopäev
Study event location
Study event location: Veebis
Address: Eesti
Additional information: Infopäeva link saadetakse osalejatele päev enne e-posti aadressile.
Description
Target groups: Kutseõpetajad, Põhikooli (1.-9. klass) õpetajad, Gümnaasiumiõpetajad, Koolieelse lasteasutuse õpetajad, Haridustehnoloog.
Oodatud on kõikide haridustasemete õpetajad, sh lihtsustatud ja toimetuleku õppekava õpetajad ja haridustehnoloogid (LÕK, TÕK).
Description:

Infopäeva eesmärk on teavitada õpetajaid E-koolikoti õppevara konkursist: statuudist, tingimustest ja tehnoloogilistest võimalustest. Osalejatel on võimalus esitada jooksvalt küsimusi konkursi kohta. Konkursi eesmärk on tunnustada õpetajaid, kes on perioodil 01.08.2020-15.03.2021 lisanud E-koolikotti digitaalseid õppematerjale, mis ei ole varem ühelgi konkursil osalenud. Konkursile on oodatud nii lasteaedades, üldhariduskoolides kui kutseõppeasutustes kasutatavad materjalid, mis on avaldatud E-koolikotis.

Infopäeva kava:

• Sissejuhatus ja konkursi tingimused
  • Airi Aavik (EHTL) “Haridustehnoloogi tähelepanekuid E-koolikotti lisatud õppematerjalide osas”
  • Einar Värä “Üldpädevuste lõimimisest õppematerjadesse”
  • Vestlusring

Infopäeva link:

Meeting ID: 637 9702 5556

Passcode: 491748

Infopäev viiakse läbi Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi toel

Study form: auditoorne
Keywords: E-koolikott, konkurss, statuut, õppevara, alusharidus, üldharidus, kutseharidus, haridustehnoloogia, LÕK, TÕK
Infotund - General information