Veebiseminar "Distantsilt targemaks: vaimne tervis koolis"

Kokkuvõttev lühikirjeldus "Distantsilt targemaks" 2021. aasta esimesel veebiseminaril võtame luubi alla vaimse tervise koolis. Kliiniline psühholoog Ailen Suurtee annab soovitusi, kuidas õpetajad, koolijuhid jt koolitöötajad enda vaimset tervist stressirohkel ajal hoida saavad.
Toimumise aeg: 07.01.2021 - 07.01.2021
Registreerimine avatud 17.12.2020
Osalejate arv: 1 kuni 450 osalejat Grupp on täis
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: vaimne tervis koolis"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 7. jaanuaril 2021 kell 14.00-15.00. Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom meeting keskkonda, osaleda saab nii rakenduse kui ka veebibrauseri kaudu. Vajalikud on kõrvaklapid või kõlarid, soovi korral saate kasutada ka veebikaamerat ja mikrofoni.

Veebiseminar salvestatakse ning see on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Koolitöötajad

"Distantsilt targemaks" 2021. aasta esimesel veebiseminaril võtame luubi alla vaimse tervise.

Uurime, kuidas õpetajad, koolijuhid jt koolitöötajad saavad ise oma vaimset tervist hoida, aga ka märgata abivajajaid, ning millised on praktilised sammud ja jätkusuutlik strateegia oma vaimse tervise toetamiseks pingelisel ning stressirohkel ajal.

Veebiseminari viib läbi ning soovitusi annab Peaasi.ee nõustaja ning kliiniline psühholoog Ailen Suurtee.

Õppevorm: veebipõhine