Mootorsõidukijuhi B-kat. e-kursus

Kokkuvõttev lühikirjeldus Kursuse maht on 6 kontakt tundi, iga mooduli juures, 54 iseseisvat tööd, 30 sõidutundi. Maksumus sisaldab sõitu koos riskivältimise koolitusega libedarajal.
Toimumise aeg: 11.12.2020 - 11.12.2020
Hind osalejale: 850 €
Korraldav asutus: Valgamaa Kutseõppekeskus
Projektijuht: Kristel Unt, kristel.unt@vkok.ee
Lisainfo: Koolitusele registreerudes tehakse Teile teooria.ee keskkonna kasutajakonto ja Te läbite teooria teooria.ee keskkonnas. Õpetajaga lepitakse kokku iga mooduli lõpus individuaalsed ajad Teile sobival kuupäeval. Praktilisi sõite saate sõitma hakata kui on tasutud kursuse kogu maksumus 850€.

Teooria läbitakse teooria.ee e-keskkonnas. Iga mooduli ajal toimub üks kontaktõppe tund, mis lepitakse õppijaga individuaalselt kokku.

Kooli e-postile (koolitus@vkok.ee) tuleb edastada: arstitõend, isikut tõendav dokument.

Vajadusel tuleb läbida esmaabikoolitus (16 tundi)

Õppevorm: veebipõhine
Koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus koolitajal: Sõiduõpetaja Ülar Liivak ÕT 004784
Iga mooduli jooksul kohtute teooriaõpetajaga Peeter Tikk ÕT 004779