Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas tuua rahvusvahelist koostööd koolitundi?"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril heidame pilgu rahvusvahelise koostöö võimalustele koolitunnis: veebipõhisele koostööprogrammile eTwinning ning haridusprogrammi Erasmus+ uue aasta tegevustele.
Toimumise aeg_x: 03.12.2020 - 03.12.2020
Registreerimine avatud 11.11.2020
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Kerli Liivak (SA Archimedes)
  • Laura Vetik (Harno)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 3. detsemberil kell 18.00.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutatakse Zoom keskkonda, vajalik on arvuti või nutiseade ning kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Õpetajad, koolijuhid, haridustehnoloogid jt koolitöötajad alus-, üld- ja kutseharidusest.

eTwinning aitab tuua rahvusvahelise koostöö Eesti koolidesse ja lasteaedadesse  virtuaalselt ilma klassiruumist lahkumata, Erasmus+ programm annab koolidele võimaluse ka õpiränneteks teistesse riikidesse.

Veebiseminaril tutvustame eTwinningu võimalusi ja toredaid läbiviidud projekte, kust saab inspiratsiooni ammutada. Samuti heidame pilgu Erasmus+ uue aasta tegevustele ja võimalustele. eTwinningu platvorm toetab ka mobiilsusprojektide läbiviimist virtuaalselt, niisiis pakub see alternatiivset võimalust Erasmus+ projektide jätkamiseks ajutiselt veebis. Veebiseminari viivad läbi Laura Vetik (Harno) ning Kerli Liivak (SA Archimedes, Erasmus+ agentuur)

Õppevorm: veebipõhine

Registreeri