Veebiseminar "eTwinningu multiprojektid 2020/2021"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustame lühiprojekte ehk eTwinningu multiprojekte, kuhu saavad liituda Eesti koolid ja lasteaiad. Multiprojektid pakuvad põnevaid ülesanded õpilastele ning aitavad arendada digioskusi, meeskonnatööoskusi ning loovust.
Toimumise aeg: 17.11.2020 - 17.11.2020
Registreerimine avatud 06.11.2020
  • Ingrid Maadvere (Harno)
  • Leila Lehtmets (Kose Gümnaasium)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "eTwinningu multiprojektid 2020/2021"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 17. novembril kell 18.00.
Veebiseminar salvestatakse ning on hiljem järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutame Zoom keskkonda, osaleda saab nii rakenduse kui ka brauseri kaudu. Osaleda saab arvutist või nutiseadmest, vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid.

Veebiseminaril osalejatele ei väljastata tõendit ega tunnistust.
Sihtgrupid: Ootame osalema kõiki huvilisi.

Veebiseminaril tutvustavad eTwinningu mentorid lühiprojekte ehk multiprojekte, mis aitavad õpetajatel tuua projektõppe elemente ja koolidevahelist koostööd ka enda tundidesse. Multiprojektid pakuvad õpilastele põnevaid ülesandeid ning rikastavad tundi - ühelt poolt aitab see avada enda klassiruumi ja samas näha, mida teevad teised koolid ja kolleegid.

Multiprojektidega saavad liituda kõik Eesti koolid ja lasteaiad, varasem kogemus eTwinningu või projektiõppega pole vajalik. Multiprojektid on nii keele, reaalainete, loodusainete teemadel ning sobilikud alusharidusest kutsehariduseni, kusjuures mitmeid projektide tegevusi saab hästi ka distantsõppes rakendada.

eTwinningu multiprojektidest saab lähemalt lugeda siit: www.hitsa.ee/etwinning

Õppevorm: veebipõhine