Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas videotundides õpilasi aktiveerida?"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril uurime, kuidas kaasata õpilasi videotundidesse ning katsetame mitmed võtted ka praktiliselt läbi.
Toimumise aeg_x: 13.11.2020 - 13.11.2020
Registreerimine avatud 05.11.2020
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Ingrid Maadvere (Harno)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas videotundides õpilasi aktiveerida?"
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada.
Lisainfo: Veebiseminar toimub reedel, 13. novembril kell 15.00.
Veebiseminar salvestatakse ning on hiljem järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Veebiseminari läbiviimiseks kasutatakse Zoom Meeting keskkonda, millega saab liituda nii brauseri kui ka rakenduse kaudu. Osaleda saab laua- või sülearvutist, samuti nutiseadmest. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid, soovitame võimalusel kasutada ka veebikaamerat.
Sisukirjeldus: Videotundidest on saanud paljude koolide igapäevane tööriist, mida me tegelikult veel väga hästi kasutada ei oska. Kohati on õpetajatel tunne, et nad räägivad üksi arvuti ees ning seda, mida teisel pool ekraani tehakse, võib ainult aimata. Veebiseminaril räägitakse sellest, kuidas kaasata õpilasi videotundidesse ning katsetame paljud võtted ka praktiliselt läbi.
Õppevorm: veebipõhine