Базовый вечерний курс пекарь-кондитерa/ Pagar- kondiitri baaskursus vene keeles

Kokkuvõttev lühikirjeldus Целью курса является дать учащемуся базовые знания, навыки, способности и отношение к работе пекарем.
Toimumise aeg: 04.05.2021 - 30.06.2021
Registreerimine avatud 05.11.2020
Läbiviimise keel vene keel
Osalejate arv: 8 kuni 16 osalejat Grupp on täis
Hind osalejale: 720 €

Tasu 720 €. Tasutakse arve alusel.
100 € tuleb maksta kohe peale registreerumist, mis garanteerib Teile koha kursusel.
Võimalik on tasuda ka kolmes osas.

Стоимость курсов 720 евро.
Возможна оплата в трех частях.
Мы сотрудничаем с кассой по безработице

Eraisik võib maksustatavast tulust maha arvata tema poolt kalendriaasta jooksul tasutud enda ja alla 26 aasta vanuse lapse, lapselapse, venna ja õe koolituskulud või nende koolituskulude puudumisel ühe alla 26 aasta vanuse Eesti alalise elaniku koolituskulud.

• Diana Malkevitš (Tallinna Teeninduskool)
  • Ljudmilla Iljina (Tallinna Teeninduskool)
  • Jevgeni Kirilahha (Tallinna Teeninduskool)
  • Riina Vonda (Tallinna Teeninduskool)
  • Eda Odar (Tallinna Teeninduskool)
Korraldav asutus: Tallinna Teeninduskool
Projektijuht: Moonika Aedmaa, Moonika.Aedmaa@teeninduskool.ee
Базовый вечерний курс пекарь-кондитерa/ Pagar- kondiitri baaskursus vene keeles
Toimumise koht: Tallinna Teeninduskool
Aadress: Majaka tn 2 , Lasnamäe linnaosa, 11412 , Harju maakond , Eesti
Lisainfo: Kursus hakkab toimuma Tallinna Teeninduskoolis aadressil Majaka 2 perioodil 4.05- 22. juuni 2021 kaks korda nädalas teisipäeviti ja neljapäeviti kell 16.30- 19.30, 21.00.

Курсы будут проходить в Таллиннской школе обслуживания по адресу Majaka 2 в период c 25. 02.- 11. 05. 2021г. два раза в неделю вторник и четверг, вечером 16.30-19. 30, 21.00.

Kursuse läbinu:

• valmistab tehnoloogilise juhendi alusel kvaliteetseid pagari- ja kondiitritooteid, lähtudes toidu- ja tööohutuse nõuetest

• korraldab enda tööd ratsionaalselt, töötab iseseisvalt, tulemuslikult ja ressursisäästlikult ning lähtub töös kutse-eetikast

• analüüsib, hindab ja parendab enda ning meeskonna tööd toiduainetööstuse või toitlustusteenuseid pakkuvates ettevõtetes

• väärtustab enda kutse- ja tööalast arengut ja edasist õpiteed lähtuvalt toiduainetööstuse või toitlustuse valdkonna arengust.

Sihtgrupid: Pagar-kondiiter, Pagar, Pagarid, kondiitrid ja maiustustevalmistajad.
Мы приглашаем всех, кому интереснo кондитерское искусство, кто хочет получить базовые или дополнить имеющиеся знания в области пекарско-кондитерских изделий.

Программа курса:

Аудиторная работа (30 часoв):

• Пищевая гигиена и оборудование используемое в кондитерском производстве
  • Товароведение пищевых продуктов
  • Kалькуляция
  • Изделия - рулеты, булочки, пирожки, начинки и т.д
  • Изделия из дрожжевого теста, слоеного дрожжевого теста ,слоеного теста
  • Изделия из песочного и сдобного теста
  • Изделия из масляного бисквита и из заварного теста
  • Бисквитные пирожные,торты
  • Изготовление декоративных элементов - марципан, глазурь, моделирующие пасты для декорирования, цветочная паста и т.д.

Практическая работа в лаборатории (90 часов):

• Изделия - рулеты, булочки, пирожки, начинки и т.д
  • Изделия из дрожжевого теста, слоеного дрожжевого теста ,слоеного теста
  • Изделия из песочного и сдобного теста
  • Изделия из масляного бисквита и из заварного теста
  • Бисквитные пирожные,торты
  • Торты

Оплата производится на основании счета. Предоплата 100 евро (что гарантирует вам место). Возможна оплата в трех частях.

Hindamisviisid: Система оценивания: недискриминационный (сданный / не сданный) практический экзамен. Оценивается пo 10 бальной системе. Экзамен считается сданным в случае минимального количествa 6 пунктов.

Критерия оценивания: yчащийся изготавливает хлебобулочные кондитерские изделия по технологической карте с учетом требований гигиены и охраны труда.

Завершение обучения требует не менее 70% участия в контактных часах, сдача гигиенического теста и практического экзамена.

Õppekavarühm: Toiduainete töötlemine

Registreeri ootenimekirja