Veebiseminar "Distantsilt targemaks: mida noored internetis teevad?"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Mida noored internetis teevad ning kuidas see nende tegevusi ka väljaspool internetti mõjutab? Tabasalu Ühisgümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi õpetaja Diana Poudel toob näiteid elust enesest ning annab nõu, kuidas neid olukordi lahendada.
Toimumise aeg_x: 23.10.2020 - 23.10.2020
Registreerimine avatud 16.10.2020
Registreerimine suletud alates 23.10.2020
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Diana Poudel (Digiabi OÜ)
    - küberturvalisuse koolitused õpilastele, õpetajatele, noorsootöötajatele, lapsevanematele jt - projektijuhtimine (praktiline + teoreetiline) - kommunikatsioonijuhtimine (praktiline + teoreetiline) - kodulehtede loomine - sotsiaalmeedia - erinevad digipädevused
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: mida noored internetis teevad?"
Lisainfo: Veebiseminar toimub 23. oktoobril kell 13.00-14.00. Veebiseminari viib läbi Tabasalu Ühisgümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi õpetaja Diana Poudel.

Veebiseminari läbiviimiseks kasutatakse Zoom Meeting keskkonda, osalemiseks on vaja süle- või lauaarvuti või nutiseadme olemasolu. Vajalikud on kõlarid või kõrvaklapid, samuti soovitame võimalusel kasutada veebikaamerat ning mikrofoni.

Veebiseminar salvestatakse ning on järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Osalema ootame kõiki huvilisi.

Veebiseminaris tuleb juttu sellest, mida noored digimaailmas teevad ja kuidas see kõik mõjutab ka nende elu väljaspool internetti.

Väga tihti jõuavad väljaspool kooli tekkinud konfliktid ka klassiruumi ning kahjuks ei ole ka harvad näited, kus noorte tegevus sotsiaalmeedias on viinud pikemate vestlusteni direktori või noorsoopolitseinikega. Täiskasvanutele jääb sageli arusaamatuks, kui mõjuvõimas on sotsiaalmeedia noorte elus ning kuidas see nende omavahelisi suhteid mõjutab.

Veebiseminaril toob Tabasalu Ühisgümnaasiumi ja Arte Gümnaasiumi õpetaja Diana Poudel näiteid elust enesest ning annab nõu, kuidas taolisi olukordi lahendada.

Õppevorm: veebipõhine