Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas E-koolikotti targalt kasutada?“

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril räägime täpsemalt, mis asi on E-koolikott: mida sealt leida võib ning kuidas on õpetajal seda keskkonda mugav kasutada nii õppematerjalide kasutamise kui ka loomise seisukohast.
Toimumise aeg: 16.10.2020 - 16.10.2020
Registreerimine avatud 12.10.2020
  • Veebiseminaridel osalemine on tasuta, osalemist/ kohalolekut ei kontrollita.
  • Haridus- ja Noorteamet (Harno) ei väljasta veebiseminaridel osalemise kohta lõpudokumenti.
  • Harno võib mõne veebiseminari järgselt küsida tagasisidet.
  • Annika Link (Harno)
  • Mirjam Puumeister (Harno)
  • Kairi Valk (SA Innove)
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Veebiseminar "Distantsilt targemaks: kuidas E-koolikotti targalt kasutada?“
Toimumise koht: Veebis
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 16. oktoobril kell 14.00-15.00. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link e-maili peale üks päev enne veebiseminari algust. NB! Palun veenduge, et olete sisestanud korrektse e-maili aadressi, vastasel korral ei saa me teile linki edastada (kui olete registreerunud, kuid linki pole saanud, kontrollige igaks juhuks ka rämpsposti kausta)

Veebiseminari läbiviimiseks kasutatakse Zoom keskkonda, osalemiseks on vajalik arvuti või nutiseade ning kõlarite või kõrvaklappide olemasolu.

Veebseminar salvestatakse ning on hiljem järelvaadatav Harno YouTube'i kanalis.
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustöötajad

16. oktoobri veebiseminaril räägime täpsemalt, mis asi on E-koolikott: mida sealt leida võib ning kuidas on õpetajal seda keskkonda mugav kasutada nii õppematerjalide kasutamise kui ka loomise seisukohast.

E-koolikotist leiab õppematerjale erinevatele haridustasemetele -  nii lasteaiale, üldharidus- kui ka kutsekoolile. Seega on kõigi haridusastmete õpetajad ja muidu huvilised oodatud!

Õppevorm: veebipõhine