Veoautojuhi täienduskoolitus

General information:
Short description Koolitus on suunatud tasu eest töötavatele autojuhtidele, kes töötavad veose veol C- või C1-kategooria auto või CE- või C1E-kategooria autorongiga
Study event time: 26.11.2020 - 29.11.2020
Contact day:
  • 1. päev (26.11.2020 09:00 - 26.11.2020 17:00)
  • 2. päev (27.11.2020 09:00 - 27.11.2020 19:00)
  • 3. päev (28.11.2020 09:00 - 28.11.2020 17:00)
  • 4. päev (29.11.2020 09:00 - 29.11.2020 15:00)
Language of instruction Estonian
Workload: 36 acad/h
  • Classroom: 36 acad/h
Number of participants: 10 To 20 participants
Price: 180 €
Terms and conditions of participation and price information:
Trainers:
Organizing institution: Kehtna Kutsehariduskeskus
Project manager: Külli Bachfeldt, koolitus@kehtna.edu.ee, tel: 5160541
Study event link: https://www.kehtna.edu.ee/course/ve...
Study event location
Additional information: Kaasa palun võtta juhiload ja kutsetunnistus.

Koolitus toimub Kehtna Kutsehariduskeskuse tehnikamajas, Staadioni tn 12 Kehtna, II korruse õppeklassis 202
Koolituspäev on ülesehitatud 1,5 tunniste loengute kaupa, mis vahelduvad pauside- ja lõunapausiga.
Vajadusel on võimalik ööbida meie kooli hostelis, kus voodikoht kahekohalises toas maksab kursuslasele 13 eurot. Hostelis on olemas täisvarustuses köök ja kõik vajalik tubades, kaasa tuleb võtta ainult isiklikud hügieenitarbed.
Learning outcomes:

oskab autot ohutult juhtida, diagnoosida auto rikkeid ja leida rikete põhjused

oskus koostada ja esitada tööõiguse valdkonnaga seonduvaid dokumente, rakendab looduskeskkonda säästvaid meetmeid

oskus oma kutsetegevuses suhelda partnerite ja klientidega

oskus valida rehve veljele sõltuvalt auto massist, kiirusest ja otstarbest lähtuvalt

oskus tegutseda õigesti liiklusõnnetuse korral

Target groups: tasu eest töötav autojuht, kes töötab veose veol C- või C1-kategooria auto või CE- või C1E-kategooria autorongiga
Goals: Täienduskoolituse eesmärk on süvendada, täpsustada ning värskendada veoautojuhi tööks vajalikke teadmisi ja oskusi, keskendudes eelkõige liiklusohutusele ja säästlikule
sõidule.
Description:

Süvendada, täpsustada ning värskendada veoautojuhi tööks vajalikke teadmisi ja oskusi, keskendudes eelkõige liiklusohutusele ja säästlikule sõidule.

Käesoleva täienduskoolituse õppekava aluseks on MKM määrus nr 29 06.06.2018 „Autojuhi ameti- ja täienduskoolituse kord, koolituse õppekavad, nõuded autojuhi koolituse korraldamise õppekavale ja õppekava koostamisele, nõuded autojuhi teadmistele ja oskustele ning pädevustunnistuse vorm“.

Kooli õppetöö korralduslikuks aluseks on eelnimetatud määrus.

Veoautojuhi täienduskoolitus, koolitusluba nr 7226 HTM

Study form: auditoorne
Learning environment: Koolil on kaasaegsed õpperuumid (loenguklassid ja kaasaegse sisustusega õppetöökojad).
Evaluation methods: osalemine vähemalt 80% loengutes ning teoreetilise testi sooritamine 70% ulatuses
Pre-requisites: C-kategooria auto või C1-alamkategooria auto või CE-kategooria autorongi juhtimisõigus
Criteria for completion:

testi sooritamine 70% ulatuses

Document type: Tunnistus
Qualification description: Tiit Reino
Tallinna Polütehniline Instituut insener – ökonomist 1975
Tallinna Tehnikaülikooli tehnikavaldkonna kutseõpetaja 2005
Pikaaegne noorte ja täiskasvanute koolitamiskogemus
TTKK mootorsõidukijuhi õpetaja tunnistus ÕT 004761

Aivar Kuivkaev
Pikaaegne noorte ja täiskasvanute koolitamiskogemus