Kuidas veebipõhistel intervjuudel ja koolitustel edukalt hakkama saada?

Общая информация:
Краткое описание Kas oled saanud kutse osaleda online tööintervjuul? Kas sooritad kutseeksami veebipõhiselt? Kas osaled veebipõhisel koosolekul?
Время проведения: 08.05.2020 - 26.05.2021
Регистрация открыта 26.11.2020
Язык проведения эстонский язык
Объем: 4 акад. часа (-ов)
  • Самостоятельная работа: 4 акад. часа (-ов)
Число участников: 1 до 10 участников
Цена для участника: 20 €
Условия участия и информация о цене:

Arve saadame Teile peale koolitusele registreerumist. Kui arve on tasutud saadame Teile koolituskeskkonna lingi, mis on avatud Teile 30 päeva.

Преподаватели:
Учреждение-организатор: Valgamaa Kutseõppekeskus
Руководитель проектов: Kristel Unt, kristel.unt@vkok.ee
Место проведения: Valgamaa Kutseõppekeskus
Адрес: Loode tn 3/1 , Valga linn, 68206 , Valga maakond, Eesti
Дополнительная информация: Koolitus toimub e-kursusena, kus õppija saades koolituse lingi, töötab materjalid ise läbi. Koolituse link on kehtiv 30 päeva. Koolituse lõpus saad soovi korralteha meiega max. 15 min. proovi testi.
Результаты обучения:
  • oskab kasutada tööintervjuu/koosoleku jaoks enam levinud vahendeid Google Meet, Zoom ja Skype
  • Õppija on kindlustanud oma algatusvõimet, enesekindlust veebipõhise tööintervjuu jaoks
Описание содержания:

Arvuti, nutiseadme ettevalmistamine videokonverentsiks (videoloengud)

Enam esinevad mured, tõrgete lahendamine (veebikursus)

Soovitused veebipõhiste intervjuu emotsionaalseks valmistamiseks (videoloengud)

Soovitused käitumiseks veebipõhisel koosoleku/ intervjuu ajal  (veebikursus)

Veebipõhine koosolek/intervjuu proov (kontakttund)

Форма обучения: veebipõhine
Описание учебной среды: Koolitus toimub e-õppena, veebikoolitusena. Koolituskeskkonda sisenemise link saadetakse koolitusele registreerujale enne koolitust koos keskkonda sisenemise juhendiga.
Предпосылка для участия: huvi antud valdkonna vastu, arvuti või nutitehnika olemasolu ja internetiühendus
Тип документа: Tunnistus
Группа учебной программы: Isikuareng