Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustame eTwinningu platvormi tasuta ja turvalisi veebivahendeid õppetöö korralduseks, samuti heidame pilgu lihtsatele projektinäidetele, mida saaks distantsõppe olukorras teha.
Toimumise aeg: 14.04.2020 - 14.04.2020

Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Laura Vetik, laura.vetik@hitsa.ee
Veebiseminar: eTwinningu platvorm distantsõppe toetamiseks
Lisainfo: Veebiseminar toimub 14. aprillil kell 16.00-17.00.

Veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonnas. Osalemiseks on vajalik arvuti või sülearvuti, kõrvaklapid või kõlarid. Mikrofon ja veebikaamera ei ole osalemiseks vajalikud.

Veebiseminaril osalejatele ei väljastatata lõpudokumenti.
Sihtgrupid: Õpetajad, haridustehnoloogid, koolijuhid

Veebiseminaril võtame vaatluse alla Erasmus+ programmi kuuluva üle-Euroopalise eTwinningu platvormi, mis pakub kõikidele õpetajatele tasuta ja turvalist veebipõhist platvormi õppetöö läbiviimiseks. Õppetööd saab teha nii nagu ise soovid: ainult oma kooli õpetajate ja õpilastega, mõne teise Eesti kooli-lasteaiaga aga ka Euroopa koolidega, kes on eTwinningu platvormile registreerunud. Praegu on väga paljud Euroopa koolid sarnases olukorras nagu Eestis, niisiis pakub see suurepärast võimalust oma kogemusi jagada, üksteiselt õppida.

Seminaril heidame pilgu õpetajate käsutuses olevatele eTwinningu tasuta veebivahendite kasutamisele - keskkond materjalide jagamiseks ja täiendamiseks, videokonverentsi tööriist, live chati ja foorumi võimalused jne.

Samuti toome lihtsaid ja toredaid näiteid võimalikest projektitegevustest ning anname nõu ka välismaiseks kogemuste ja tegevuste vahetuseks kolleegidega Euroopa koolidest, kes praegu meie koolidega sarnases seisus.

Õppevorm: veebipõhine