Moodle kursus nädalaga

Kokkuvõttev lühikirjeldus Moodle on e-õppeplatvorm, mis võimaldab läbi viia e-kursuseid. Eelteadmised osalemiseks ei ole vajalikud ning koolitus toimub veebiseminaridel reaalajas kohtumistega.
Toimumise aeg: 31.03.2020 - 07.04.2020
Registreerimine avatud 24.03.2020
Osalejate arv: 15 kuni 50 osalejat Grupp on täis

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolis töötavale:

1. õpetajale
    tugispetsialistile (eripedagoog, sotsiaalpedagoog, psühholoog, logopeed)
    haridustehnoloogile
    õppejuhile
  2. õppeasutuse juhile

Alates veebruarist 2019 on osalemine tasuta ka muule koolimeeskonna liikmele, kelle tööülesannetest tulenevalt on koolitusel osalemine vajalik.

Koolitus on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus. Tutvu koolitusel osalemise tingimustega.

• Riina Tralla (Luua Metsanduskool)
  • Katrin Uurman (Räpina Aianduskool)
  • Anne Krull (Tartu Kutsehariduskeskus)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Triin Saar, triin.saar@hitsa.ee
Moodle kursus nädalaga
Toimumise koht: Veebis. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist emailile.
Lisainfo: Veebiseminarid toimuvad:
31.03 kell 16:00-17:00
03.04 kell 16:00-17:00
07.04 kell 16:00-17:00

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik.

Veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonnas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg

Osaleja oskab luua kursust Moodle'i keskkonnas, valida õppetöö läbiviimiseks sobivaid töövahendeid ning toetada õppijat õppeprotsessi jooksul.

Sihtgrupid: Õppejõud-õpetaja.
kõik õpetajad, eelkõige III ja IV kooliastme õpetajad, kes soovivad luua e-kursust Moodle'i keskkonnas ja toetada õppijat e-õppe keskkonnas.
Haridustasemed: Alusharidus, Üldharidus, Kutseharidus
Eesmärgid: Õpetaja loob toimiva Moodle’i kursuse, kus saab alustada õppijatega kohe tööd.

Praktiline Moodle'i keskkonna koolitus kõigile õpetajatele, kuid eelkõige III ja IV kooliastme õpetajatele, kes soovivad luua e-kursust Moodle'i keskkonnas ja toetada õppijat e-õppe keskkonnas. Koolituse käigus toimuvad reaalajas veebiseminarid ning saadud teadmisi saab kohe Moodle'i keskkonnas rakendada.Veebisieminarid salvestatakse ning neid on võimalik järele vaadata, kuid reaalajas kohtumised annavad võimaluse koolitajatega suhtluseks.

• Ülevaade Moodle’i keskkonnast
  • Kursuse loomise ABC
  •  Moodle’i töövahendid ja nende kasutamine
  • Õppeprotsessi läbiviimine Moodle keskkonnas ja õppija toetamine
Õppevorm: veebipõhine
Osalemise/ alustamise eeldused: Eelteadmised ei ole vajalikud.

Iseseisvad tööd on tähtajaks esitatud.  Osaleja on loonud e-kursuse Moodle'is.

Õppekavarühm: Arvutikasutus

Registreeri ootenimekirja