Google Classroom nädalaga selgeks

Kokkuvõttev lühikirjeldus Google Classroom on lihtne ja mugav õpihaldussüsteem. Kokkuvõttev kursus avab kõige tähtsamad funktsioonid Google Classroom kasutamise kohta, et kool ja õpetaja saaks distantsõpet efektiivselt korraldada.
Toimumise aeg: 25.03.2020 - 01.04.2020
Osalejate arv: 10 kuni 100 osalejat Grupp on täis

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolis töötavale:

1. õpetajale
    tugispetsialistile (eripedagoog, sotsiaalpedagoog, psühholoog, logopeed)
    haridustehnoloogile
    õppejuhile
  2. õppeasutuse juhile

Alates veebruarist 2019 on osalemine tasuta ka muule koolimeeskonna liikmele, kelle tööülesannetest tulenevalt on koolitusel osalemine vajalik.

Koolitus on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus. Tutvu koolitusel osalemise tingimustega.

• Siret Lahemaa (Lauka Põhikool)
  • Meeri Sild (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Aivar Hiio, aivar.hiio@hitsa.ee
Lisainfo: Lühikursus algab kolmapäeval 25.03.2020 kell 16.00-17.00 toimuva veebiseminariga “Google Classroom distantsõppe vahendina”.

Nädala jooksul toimub õpe Google Classroom keskkonnas.

Nädala jooksul toimub veel üks veebiseminari 29.03. kell 16.00-17.00 kell 16.00-17.00 pealkirjaga "Google Classroom: vastused korduma kippuvatele küsimustele"

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik.

Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas, mille videojuhendi leiate siit: https://koolielu.ee/tools/read/416009

Lõpetajal on valminud enda Google Classroomi toimiv kursus, mis sisaldab esmaseid ülesandeid ning on valmis õppetööks.

Sihtgrupid: Kõik õpetajad, kes soovivad kasutada Google Classroom keskkonda õppetöö korraldamiseks.
Eesmärgid: Omandada peamised oskused õppetöö korraldamiseks Google Classroom keskkonnas.

Vaatame keskkonda nii õpilase kui ka õpetaja vaatest, klassi loomisest kuni õpilaste tööde vastuvõtmiseni.

Õppevorm: veebipõhine