Veebiseminar: Microsoft Teams'i kasutamine distantsõppes

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustavad Tallinna 21. Kooli informaatika õpetaja Lennart Kits ning robootika õpetaja Rasmus Kits oma kooli värske kogemuse põhjal Microsoft Teams'i võimalusi distantsõppe korraldamiseks.
Toimumise aeg: 24.03.2020 - 24.03.2020
Registreerimine avatud 19.03.2020
Osalejate arv: 1 kuni 100 osalejat Grupp on täis

Veebiseminaridel osalemine on kõigile soovijatele tasuta.

• Lennart Kits (Tallinna 21. Kool)
  • Rasmus Kits (Tallinna 21. Kool)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Laura Vetik, laura.vetik@hitsa.ee
Toimumise koht: Veebis. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist emailile.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 24. märtsil kell 17.00-18.00

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik. (veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonnas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg.)
Sihtgrupid: õpetajad, haridustehnoloogid, koolijuhid, õppealajuhatajad

Veebiseminar on suunatud neile, kes puudub või on vähene kogemus Microsoft Teams'i kasutamisel.

Õppevorm: veebipõhine