Veebiseminar "Koduõpe tehnoloogia abil"

Kokkuvõttev lühikirjeldus Eesti Haridustehnoloogide Liit annab nõu, kuidas viia läbi koduõpet tehnoloogia abil.
Toimumise aeg: 10.03.2020 - 10.03.2020
Registreerimine avatud 06.03.2020
Registreerimine suletud alates 10.03.2020
Osalejate arv: 1 kuni 120 osalejat Grupp on täis

Tingimusteta tasuta.

Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Ingrid Maadvere, ingridmaadvere@gmail.com
Toimumise koht: Veebis. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist emailile.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik. (veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonnas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg.)
Sihtgrupid: Põhikooli (1.-9. klass) ja koolieelse lasteasutuse õpetajad
Haridustasemed: Üldharidus, Kutseharidus

Veebiseminar "Koduõpe tehnoloogia abil" keskendub sellele, kuidas kasutada erinevaid tehnoloogilisi vahendeid ning keskkondi sellises olukorras, kus õppija ja õpetaja ei saa viibida ühes ruumis.

Eesti Haridustehnoloogide Liidu haridustehnoloogid annavad nõu ning toovad näiteid, mida nad ise on kasutanud.

Veebiseminari aeg: 10.03.2020 kell 18.00-19.00

Veebiseminar salvestatakse ning on järelevaadatav HITSA  ja EHTL'i Youtube'i kanalitel.

Õppevorm: veebipõhine