Veebiseminar: ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus osalejatele

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustatakse lähemalt seadmete taotlusvooru protsessi ja tingimusi ning antakse lühiülevaade seadmetest, mida on võimalik taotleda.
Toimumise aeg: 10.03.2020 - 10.03.2020
Registreerimine avatud 03.03.2020
Registreerimine suletud alates 10.03.2020
Osalejate arv: 1 kuni 100 osalejat Grupp on täis

Koolitusel osalemine on tasuta lasteaias, üldhariduskoolis ja kutsekoolides töötavale:

• õpetajale
  • haridustehnoloogile

Koolitus on tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus. Tutvu koolitusel osalemise tingimustega.

Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Kristi Salum, kristi.salum@hitsa.ee, tel: 53422398
Veebiseminar: ProgeTiigri seadmete taotlusvoorus osalejatele
Lisainfo: Veebiseminar toimub kell 16.00-16.45 ja viiakse läbi Adobe Connect keskkonnas. Link veebiseminarile sisenemiseks saadetakse registreerunutele mailile.
Sihtgrupid: Põhikooli (1.-9. klass) ja koolieelse lasteasutuse õpetajad, Gümnaasiumiõpetajad, Haridus- ja koolitusteenuste juhid, Lasteaia juht, Ikt-juhid.
Haridusasutuste juhid, haridustehnoloogid, õpetajad
Eesmärgid: Anda infot ja valmistada ette asutusi seadmete taotlusvoorus osalemiseks.
Sisukirjeldus: Seadmete taotlusvoorus osalemise tingimused ja dokumentide koostamine. Lühiülevaade erinevatele vanuseastmetele sobivatest seadmetest ja õppematerjalidest.
Õppevorm: veebipõhine