3D Sketch Up algajatele

Kokkuvõttev lühikirjeldus Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele paremad ja terviklikumad arusaamad 3D projekteerimisest.
Toimumise aeg: 28.06.2021 - 30.06.2021
Kontaktpäev:
  • 1. päev (28.06.2021 09:00 - 28.06.2021 16:30)
  • 2. päev (29.06.2021 09:00 - 29.06.2021 16:30)
  • 3. päev (30.06.2021 09:00 - 30.06.2021 15:45)

Kursust toetab Euroopa Sotsiaalfondi tegevus „Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste parandamine“ ja on osalejale tasuta.

Kinnitatud koolituskohast loobumisel ja  loobumisest tähtaegselt mitteteatamisel või koolituse katkestamisel on koolituse hind 108 eurot.

Tasuta kursustel ei saa osaleda kutseõppeasutuses või kõrgkoolis tasemeõppes riigieelarvelisel kohal õppivad õpilased ja üliõpilased.

Riigi- ja kohalike omavalitsuste ametnikele suunatud koolitusi samuti ei rahastata.

• Ljudmila Aasamägi (Kehtna Kutsehariduskeskus)
Korraldav asutus: Kehtna Kutsehariduskeskus
Projektijuht: Külli Bachfeldt, koolitus@kehtna.edu.ee, tel: 5160541
Toimumise koht: Kehtna Kutsehariduskeskus, Tehnikamaja

Kursusel on kontaktpäevi, mis võivad toimuda erinevates kohtades. Vaata täpsemat infot kursuse detailinfo lõpus sündmuste sakilt.

Aadress: Staadioni tn 12 , Kehtna alevik, 79001 , Rapla maakond, Eesti
Lisainfo: Koolitus toimub Kehtna Kutsehariduskeskuse tehnikamajas, Staadioni tn 12 Kehtna, II korruse õppeklassis 212

Koolituspäev on ülesehitatud 1,5 tunniste loengute kaupa, mis vahelduvad pauside- ja lõunapausiga.
Koolituse päevadel on kooli bistroo suletud ehk toitlustamisvõimalust ei ole. Avatud on kõrval olev kauplus. Kohvi võimalus automaadist on olemas.

Vajadusel on võimalik ööbida meie kooli hostelis, kus voodikoht kahekohalises toas maksab kursuslasele 13 eurot. Hostelis on olemas täisvarustuses köök ja kõik vajalik tubades, kaasa tuleb võtta ainult isiklikud hügieenitarbed.

• oskus kasutada 3D Sketch Up tarkvara
  • oskus avada, muuta ja salvestada digitaalseid jooniseid erinevatesse vormingutesse
  • oskus luua peamisi joonise objekte ja blokke ning määrata nende parameetreid
  • oskus luua ja kasutada erinevaid joonise kihte, lisada tekste, mõõtmestada joonise objekte
  • oskus luua erinevaid mõõtkavasid
  • oskus ette valmistada jooniseid trükkimiseks ja levitamiseks

Sihtgrupid: erialase tasemehariduseta arvutikasutaja, kes vajab oma töös masinprojekteerimist
Eesmärgid: Koolituse eesmärgiks on anda osalejatele paremad ja terviklikumad arusaamad 3D projekteerimisest.

Koolitusel osaleja oskab koolituse lõppedes kasutada raalprojekteerimise tarkvara, luua peamisi joonise objekte ja blokke, määrata nende parameetreid, luua ja kasutada peamisi joonise kihte, lisada tekste, erinevaid mõõtkavasid ja ette valmistada joonis trükkimiseks

Õppekeskkonna kirjeldus: Koolil on olemas arvutiklass – tööjaam, kus arvutid on varustatud vajaliku
raalprojekteerimise tarkvaraga. Arvutiklassides on 16 kohta.
Praktiliste tööde jaoks kasutatakse virtuaalserveri platvormi. Virtuaalserveris on igal õpilasel
oma arvutid, kus on õpilastel võimalik teha praktilisi ülesandeid.
Hindamisviisid: oskab luua 3D joonist;
töötada raalprojekteerimise tarkvaraga;
mõõtmestada joonestatavaid objekte;
ette valmistada joonist trükkimiseks;
Osalemise eeldus: iseseisev arvutikasutaja

on läbinud õppekava vähemalt 70% ulatuses;

Sooritab mooduli proovieksami, mis katab kõiki õpiväljundeid.

Koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus koolitajal: Ljudmila Aasamägi: täiskasvanute koolitaja, Kehtna KHK kutseõpetaja -tase 4
Õppekavarühm: Arvutikasutus
Märksõnad: 3D, projekteerimine, 3D Sketch Up, arvutis 3D joonestamine