LEGO Mindstorms EV3 I aste (algajatele)

Kokkuvõttev lühikirjeldus Koolitusel osaleja tutvub LEGO Mindstorms EV3 robootikaplatvormi ja kõikide anduritega. Koolituse läbinu oskab kasutada LEGO Mindstorms EV3 robotit õppetöös.
Toimumise aeg: 10.10.2020 - 11.10.2020
Registreerimine avatud 16.02.2020
Registreerimine suletud alates 31.10.2020
Kontaktpäev:
  • 1. koolituspäev (10.10.2020 10:00 - 10.10.2020 17:00)
  • 2. koolituspäev (11.10.2020 09:00 - 11.10.2020 15:00)
Hind osalejale: 80 €
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Kirke Kasari, Kirke.Kasari@harno.ee
Aadress: Akadeemia tee 21/4 , Mustamäe linnaosa, 12616 , Harju maakond , Eesti
Lisainfo: Koolitus on seoses ettevaatusabinõudega edasi lükatud! Registreerimine koolitusele on jätkuvalt avatud, kuid uue kuupäeva pakume välja vastavalt olukorrale esimesel võimalusel.
  • Tunneb LEGO Mindstorms EV3 roboti andureid ja võimalusi.
  • Oskab iseseisvalt robotit kasutades lahendada etteantud ülesandeid.
  • Oskab lugeda etteantud programmikoodi ja vajadusel seda täiendada.
  • Teab võimalustest robotit kasutada nii tunnis kui ka tunnivälises tegevuses.
Sihtgrupid: Algklasside ja põhikooli õpetajad, huvijuhid, haridustehnoloogid ja robootikaringide läbiviijad.
Eesmärgid: Koolituse läbinu oskab kasutada LEGO Mindstorms EV3 robotit õppetöös.

Kahepäevase koolituse raames antakse ülevaade LEGO Mindstorms robootikakomplektist, tutvustatakse selle andureid ja võimalusi. Praktilises osas uuritakse andurite tööd, rakendatakse saadud teadmisi lihtsamate ülesannete lahendamiseks  ja ka keerulisemates kombineeritud ülesannete lahendamiseks. Kogu õpitut katsetatakse Linnaläbimise ja FIRST LEGO League näidisülesannete läbi tegemisega, et mõista robotiga tehtavate loogikaülesannete terviklikkust teiste ainevaldkondadega ja innustada õpilasi.

Koolitusel tutvutakse kõikide LEGO Mindstorms EV3 anduritega. Antakse praktiline kogemus ekraani kasutamisel. Tutvutakse enamuse programmeerimiskeskkonnas kasutatavate plokkidega ja kasutatakse neid keerukamates praktilistes ülesannetes. Õpitu kinnistamiseks ja andurite kombineeritud tegevuseks kasutatakse Linnaläbimise ja FIRST LEGO League õppeväljakuid.

Osalemise eeldus: Eelduseks on arvuti kasutamise oskus, eelnev kokkupuude robootikaga ei ole oluline!

Koolituspäevad tuleb läbida täismahus.

1. koolituspäev - Üldinfo
Toimumise aeg: 10.10.2020 10:00 - 10.10.2020 17:00
Koolitajad: Ramon Rantsus (Robootika MTÜ)

Vaata kontaktpäeva detail-infot