Veebiseminar: eTwinningu multiprojektid 2020

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril tutvustavad kogenud eTwinningu õpetajad multiprojekte ehk lihtsaid ja lõbusaid õpiprojekte, kus saavad osaleda alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad oma õpilastega.
Toimumise aeg: 11.02.2020 - 11.02.2020
Registreerimine avatud 05.02.2020

Tasuta

• Ingrid Maadvere (Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Laura Vetik, laura.vetik@hitsa.ee
Toimumise koht: Veebis. Aadress saadetakse registreerunule enne veebiseminari toimumist emailile.
Aadress: Eesti
Lisainfo: Veebiseminar toimub 11. veeburaril kell 19-20.

Veebiseminaril osalemiseks on vajalikud kõrvaklapid või kõlarid ning lauaarvuti või sülearvuti, veebikaamera ega mikrofon ei ole osalemiseks vajalik. Veebiseminar toimub Adobe Connect keskkonnas, mille videojuhendi leiate siit: https://www.youtube.com/watch?v=ohRaHomM3Xg.
Sihtgrupid: Õpetajad
Haridustasemed: Alusharidus, Üldharidus, Kutseharidus

Veebiseminaril tutvustavad kogenud eTwinningu õpetajad multiprojekte ehk lihtsaid ja lõbusaid õpiprojekte keeleõppeks, tehnoloogiateemadega tutvumiseks ning alus- ja alghariduses kasutamiseks.

eTwinningu multiprojekt on sisult ja vormilt lihtne õpiprojekt, milles võivad osaleda kõik õpetajad oma õpilastega. Projektid aitavad arendada meeskonnatöö oskust, loovust ja probleemi lahendamise oskust, lisaks leiab õpetaja ideid uuteks töövahenditeks! Multiprojektiga liitumiseks tuleb õpetajal end eTwinningu kasutajaks registreerida ja võtta ühendust projekti algatajaga.