eTwinning koolitus algajatele

Kokkuvõttev lühikirjeldus Kahepäevasel koolitusel tutvustame eTwinning programmi (www.etwinning.net) ja veebipõhiste õpiprojektide sidumist igapäevase õppetööga. (Veebipõhise koolituse puhul on õppetöö jaotatud kahele päevale: põhi koolituspäev ning järtkuseminar )
Toimumise aeg: 30.10.2020 - 30.10.2020
Registreerimine avatud 02.01.2020
Registreerimine suletud alates 26.10.2020
Hind osalejale: 80 €
Korraldav asutus: Harno
Projektijuht: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Toimumise koht: Veebis. Kõigile registreerunutele saadetakse osaluslink e-maili peale.
Aadress: Eesti
Lisainfo: NB! Koolitus on viidud veebipõhiseks! Koolituse läbiviimiseks kasutatakse Zoom Meetings keskkonda.

Koolitus on tasuta alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajatele, koolijuhtidele ning haridustehnoloogidele tasuta tingimusel, et koolitus läbitakse täies mahus.

Päevakava:
13.00 Sissejuhatus: mis on eTwinning
13.25 Töötuba: projektõppe metoodika ning eTwinningu sidumine õppekavaga

14.00 Paus

14.10 Töötuba: eTwinningu projektide näited
14.40 Praktilised ülesanded: tutvume eTwinning Live’iga

15.15 Paus

15.35 Praktilised ülesanded jätkuvad
16.00 Projekti loomine eTwinningus: rühmatööd

17.00 Paus

17.15 Projekti loomine eTwinningus: samm-sammuline juhend
18.00 Ülevaade projektitöö keskkonnast Twinspace ja sealsetest võimalustest
18.40 Kokkuvõte: edasised sammud

Jätkuseminaril tutvustavad osalejad oma projektiideid ning tutvume lähemalt projektitöö keskkonna võimalustega. Jätkuseminari kuupäeva lepime kokku 30.10 koolituspäeva jooksul.
  • teab erinevaid koostööprojektide võimalusi, seostab eTwinningut Erasmus+ programmiga
  • oskab koostada projektikava ja seda siduda projektiideega
  • oskab valida projektitööks erinevaid veebivahendeid
  • oskab eTwinningu portaali kasutada, oskab seal partnerit leida ning projekti sõlmida
Sihtgrupid: Ootame koolitusele kõiki õpetajaid, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames (www.etwinning.net) ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.
Eesmärgid: Koolitusel anname ülevaate eTwinning portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimisel. Samuti arutame, kuidas integreerida veebipõhine projektitöö igapäevase õppetööga ning tutvustame veebipõhiseks koostööks sobivaid tööriistu.

eTwinning on Euroopa õpetajate ametialane suhtlusvõrgustik, kus jagatakse õpetamiskunsti häid kogemusi, suheldakse kolleegidega, otsitakse mõttekaaslasi uute metoodikate ja õpetamisvõtete kasutamiseks, osaletakse koos oma õpilastega erisugustes õpiprojektides jne.
Rahvusvahelise koostöö kõrval võimalik eTwinningu kaudu ka Eesti koolide omavaheline koostöö.
eTwinninguga on oodatud liituma kõik alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad.

• portaali www.etwinning.net kasutamine (partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine)
  • rahvusvahelise projektitöö integreerimine õppekavaga
  • näited eTwinning projektidest
  • veebipõhiseks koostööks sobivad vahendid
  • õpetajate enesetäiendamisvõimalsed eTwinningu raames
Osalemise eeldus: Arvutioskus kesktasemel. Osalejatel palume kaasa võtta süle või tahvelarvuti.

Tunnistus koolitusel osalemise kohta väljastatakse neile, kes on osalenud kahel kontaktõppepäeval ja teinud koolituse käigus vajalikud praktilised tööd.

Link materjalidele: http://www.etwinning.net/et/pub/ind...
Märksõnad: eTwinning