Tuge vajav noor huvitegevuses

Kokkuvõttev lühikirjeldus Veebiseminaril leiad vastused küsimustele, kuidas saada kontakti tuge vajava noorega, kuidas tema positiivset käitumist suurendada ning kuidas sellistel juhtudel huviringi või -tegevust ette valmistada.
Toimumise aeg: 18.12.2019 - 18.12.2019
Kontaktpäev:
  • Veebiseminar (18.12.2019 12:00 - 18.12.2019 13:30)
Läbiviimise keel --
Korraldav asutus: Sihtasutus Archimedes
Projektijuht: Piret Soosaar-Maiberg, piret.soosaar-maiberg@harno.ee
URL: https://zoom.us/join
Lisainfo: Kohtumise ID saadetakse kõikidele registreerinud osalejatele.
Sihtgrupid: huvikoolide juhid ja õpetajad, huvitegevuse pakkujad erinevatest organisatsioonidest, huvihariduse spetsialistid, huvitegevuse korraldajad, huvijuhid jt noortevaldkonna töötajad
Eesmärgid: Suurendada teadlikkust käitumisprobleemidega noorte integreerimisvõimalustest huviharidusse.

Veebiseminar keskendub probleemikäitumise ennetamise ning sekkumiste peamistele alustaladele.

• Kuidas võiks huviringi ette valmistada kui grupis esineb käitumises väljenduvaid probleeme?
  • Kuidas saada kontakti tuge vajava noorega?
  • Kuidas positiivset käitumist suurendada?
  • Millist rolli mängivad reeglid ja kokkulepped?
  • Millal ja kuidas kehtestada piire?
Õppevorm: veebipõhine
Koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus koolitajal: Veebiseminari viib läbi kogenud kliiniline lastepsühholoog ja koolitaja Airiin Demir. Tema peamine tugevus ja praktiline kogemus puudutab tõsiste käitumishäiretega noorte pikaajalist toetamist erinevates avatud ja kinnistes ravikodudes. Pool oma praktilisest kogemusest on Airiin töötanud erivajadustega noortega Norras ja pool aega Eestis.
Koolitajana on tema peamised teemad agressioon ja konfliktide juhtimine.
Veebiseminar
Veebiseminar - Üldinfo
Toimumise aeg: 18.12.2019 12:00 - 18.12.2019 13:30
URL: https://zoom.us/join
Lisainfo: Kohtumise ID saadetakse kõikidele registreerinud osalejatele.
Õppevorm: veebipõhine