Karjääriõppe õppevara arendusseminar

Kokkuvõttev lühikirjeldus Arendusseminar koostöös Kutsekoja ja Innovega karjääriõppe õppevara arendamiseks
Toimumise aeg: 05.12.2019 - 06.12.2019
Registreerimine avatud 06.11.2019
Registreerimine suletud alates 26.11.2019
Kontaktpäev:
  • Karjääriõppe õppevara arendusseminar (05.12.2019 10:00 - 06.12.2019 14:00)

Osalejalt eeldatakse:

• Töötamist üldhariduskoolis õpetajana (eelistatult karjääriõpetajana või karjäärikoordinaatorina) koolidirektori ja/või kooli õppejuhina.

• Kursusel osalemiseks on sooritatud iseseisev töö: Oma koolis võimaluste kaardistamine karjääriõppe läbiviimiseks. (vt lõpetamise tingimusi).

Korraldav asutus: SA Innove
Projektijuht: KERSTI KIVIRÜÜT, kersti.kiviryyt@innove.ee, tel: 55591865
Toimumise koht: Rakvere Aqva Spa
Aadress: Parkali tn 4, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
URL: https://www.aqvahotels.ee/
Kompetentsi mudel Õpetaja kompetentsimudel
Sihtgrupid: Haridusasutuste karjääriõpetajad, karjäärikoordinaatorid; karjäärispetsialistid; karjäärinõustajad jt karjääriõppe ja õpioskustega seotud spetsialistid.
Haridustasemed: Üldharidus, Kutseharidus
Eesmärgid: Luua üldhariduskoolide karjääriõppe läbiviimiseks praktilisi harjutusi ja meetodeid.

Seminari käigus loodud materjalid on tasuta avalikuks kasutamiseks ja neile rakenduvad autoriõigused Creative Commons 3.0 alusel.

Arendusseminaril antakse ülevaade Europassi arendustest; kutsekvalifikatsiooni raamistikust ja kutsesüsteemist; õppekava arendusest; olemasolevast karjääriõppe õppevarast. Toimuvad grupianalüüsid õppevara täiendamiseks ja loomiseks.

- kvalifikatsiooni raamistik, kutsesüsteem

- Europass

- karjääriõppe metoodika

On osalenud seminaril täismahus.

Dokumendi tüüp: Tõend
Õppekavarühm: Aineõpetajate koolitus
Karjääriõppe õppevara arendusseminar - Üldinfo
Toimumise aeg: 05.12.2019 10:00 - 06.12.2019 14:00
Toimumise koht: Rakvere Aqva Spa
Aadress: Parkali tn 4, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond Lääne-Viru maakond
URL: https://www.aqvahotels.ee/

Vaata sündmuse detailset infot

Sisukirjeldus: 5. - 6. detsembril toimub Rakveres (Aqva SPA, Parkali 4) karjääriõppe õppevara arendusseminar koostöös SA Kutsekoja ja SA Innovega.

Vaata vähem