Võrgustik võrgutab: Hüpe hüperreaalsusesse

Kokkuvõttev lühikirjeldus Kuidas kasutada 3D-graafikat ja 3D printereid, et õppeprotsess oleks põnevam ja tulemuslikum
Toimumise aeg: 03.12.2015 - 03.12.2015
Registreerimine avatud 07.10.2015
Registreerimine suletud alates 26.11.2015
Läbiviimise keel --
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Elo Allemann, Elo.Allemann@hitsa.ee
Toimumise koht: Tallinna Tehnikakõrgkool
Aadress: Pärnu mnt 62/1 , Kesklinna linnaosa, 10135 , Harju maakond , Eesti
Sihtgrupid: Haridusametnik, Haridusasutuse juht, Õppejuht, Haridustehnoloog, Õpetaja.
Seminarile ootame õpetajaid, õppejõude, haridustehnolooge, koolijuhte ja haridusspetsialiste kõigilt haridustasemetelt ning haridusest ja tehnoloogiast huvitatud inimesi.

Hüperreaalsusest* on tänu tehnoloogia arengule saanud uus reaalsus. Liitreaalsus, 3D-graafika ja 3D printerid on trendid, mis täna on oma arengutee alguses, kuid mille võidukäik seisab kindlasti ees. Kuidas seda ära kasutada, et õppeprotsess põnevam ja tulemuslikum oleks? Seminaril tutvume kaasaegse tehnoloogia võimalustega õppetöö elavdamisel ja uurime praktikutelt, kuidas nemad seda ainetundides rakendavad.
*hüperreaalsus - näiline reaalsus

Dokumendi tüüp: Tõend