Nutikas õppimine noorsootöös

Üldinfo:
Kokkuvõttev lühikirjeldus Töötuba “Nutikas õppimine noorsootöös ” aitab navigeerida nutimaailmas ja valida alternatiivseid digitaalseid meetodeid, mis toetavad noorte õppimist ja ühtlasi tekitavad nendes uudishimu.
Toimumise aeg: 09.11.2019 - 09.11.2019
Kontaktpäev:
  • Töötuba nutikas õppimine noorsootöös (09.11.2019 10:00 - 09.11.2019 14:30)
Läbiviimise keel --
Maht: 5 akad. tundi
  • Auditoorne: 5 akad. tundi
Osalejate arv: 10 kuni 20 osalejat
Hind osalejale: tasuta
Osalemise tingimused ja hinnainfo:

Koolitused on tasuta kõikidele programmi sihtgrupina määratud osalejatele. Sihtgrupiks on noortevaldkonna töötajaskond, sh noortevaldkonna asutused ja ühingud ning nende töötajad (sh vabatahtlikud), seotud valdkondade asutused, ühingud ja nende töötajad (sh vabatahtlikud), koolituste ja uuringute teostajad, koolituste ja metoodikate arendajad, ametnikud, tööandjad, noored vanuses 7-26 jt.

* Koolitus on tasuta tingimusel, et see lõpetatakse. Arve otseste kulude eest (toitlustus ja/või majutus) esitatakse osalejale juhul, kui koolitus jääb lõpetamata. Samuti kui koolitusele registreerunu loobub kursusest vähem kui seitse (7) päeva enne selle algust. Arvet ei esitata mõjuval põhjusel koolituse katkestamise või mittelõpetamise eest

Korraldav asutus: SA Archimedes
Projektijuht: Anastassia Putškova, anastassia.putskova@archimedes.ee
Toimumise koht
Toimumise koht: Hotel L'Ermitage
Aadress: Toompuiestee 19, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond
Kirjeldus
Sihtgrupid: Koolitajad ja noorsootöötajad
Eesmärgid: Töötoa eesmärk on julgustada kasutama erinevaid digitaalseid meetodeid töös noortega ning jagada selle jaoks sobivaid ja vähem kasutatavaid/levinuid meetodeid.
Sisukirjeldus:

Iga päev ilmuvad uued nutilahendused ja e-keskkonnad, mille noored kiiresti kasutusse võtavad. Töötuba “Nutikas õppimine noorsootöös” aitab navigeerida nutimaailmas ja valida alternatiivseid digitaalseid meetodeid, mis toetavad noorte õppimist ja ühtlasi tekitavad nendes uudishimu. Töötuba “ Nutikas õppimine noorsootöös ” on mõeldud koolitajatele, kes töötavad noorte ja noorsootöötajatega ja ka noorsootöötajatele. Töötoa eesmärk on tutvustada erinevaid digilahendusi, mida on võimalik kasutada töös noortega ning mis toetavad õppimist erinevates kontekstides. Koolituse fookus on tutvustada uuemaid ja/ või vähem levinuid e-õppe meetodeid, mis on interaktiivsed ja noortepärased. Töötuba viib läbi Nerijus Kriaciunas  Leedust. Nerijus on guru, giid ja ekspert õppimist toetavates nutilahendustes. Ta hajutab pimedust ning viib osalejaid valguse poole, olles nõustaja rollis, kes jagab kogemusest õppimise väärtusi ning ka näiteid elust enesest. Antud kombinatsioon toetab noorsootöötajate ja koolitajate digipädevusi, mida nad saavad oma igapäevases töös noortevaldkonnas kasutada. 

Õpisündmuse teemad:
  • erinevate veebikeskkondade tutvustus;
  • digimeetodite kasutamine noorsootöös.
Õppevorm: auditoorne
Dokumendi tüüp: Tõend
Õpisündmus viiakse läbi Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondi toel
ESF logo
Töötuba nutikas õppimine noorsootöös - Üldinfo
Toimumise aeg: 09.11.2019 10:00 - 09.11.2019 14:30
Toimumise koht: Hotel L'Ermitage
Aadress: Toompuiestee 19, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond Harju maakond

Vaata sündmuse detailset infot

Õppevorm: auditoorne

Vaata vähem

Tagasi kalendrisse