eTwinning ja projektõpe algajatele

General information:
Short description Koolitusel tutvume eTwinningu võimalustega, praktiliste näidetega Eesti koolidest ja lasteaedadest ning kasulike veebipõhiste vahenditega, mida saab õpiprojektide läbiviimisel kasutada.
Study event time: 18.01.2020 - 18.01.2020
Registration opened 31.10.2019
Registration ends as of 15.01.2020
Language of instruction Estonian
Workload: 6 acad/h
  • Classroom: 6 acad/h
Number of participants: 15 To 22 participants
Price: 30 €
Terms and conditions of participation and price information:

Trainers:
Organizing institution: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Project manager: Laura Vetik, Laura.Vetik@harno.ee
Study event location
Study event location: HITSA uus Nutiklass
Address: Akadeemia tee 21/4, Mustamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond, Eesti
Additional information: Koolitus on tasuta alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajatele, kes läbivad koolituse täies mahus.

Päevakava:
10.30-11.00 kohvipaus
11.00-11.15 sissejuhatus
11.15-12.30 avasta ja uuri - mis on eTwinning
12.30-13.00 arutle - millised on eTwinningu võimalused koolis
13.00-13.30 kohvipaus
13.30-15.00 loo ja tee koostööd - projektide loomine ja vormistamine
15.00-15.30 esitle
15.30-15.45 tagasiside
15.45-16.00 kokkuvõte
Description
Goals: Koolitusel tutvustame eTwinning programmi (www.etwinning.net) ja veebipõhiste õpiprojektide sidumist igapäevase õppetööga.
Description:

eTwinning on Euroopa õpetajate ametialane suhtlusvõrgustik, kus jagatakse õpetamiskunsti häid kogemusi ning suheldakse kolleegidega Eestist ja välismaalt, samuti osaletakse koos oma õpilastega erisugustes õpiprojektides.
Rahvusvahelise koostöö kõrval on eTwinningu kaudu võimalik ka Eesti koolide omavaheline koostöö.
eTwinninguga on oodatud liituma kõik alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad.

Koolitus toimub uues HITSA Nutiklassis ning selle kava on üles ehitatud tuleviku klassiruumi põhimõtetele tuginedes.

Study event topics:

1. portaali www.etwinning.net kasutamine (partneriotsing, projekti sõlmimine, projektitöö administreerimine)
2. rahvusvahelise projektitöö integreerimine õppekavaga
3. näited eTwinning projektidest
4. veebipõhiseks koostööks sobivad vahendi
5. Õpetajate enesetäiendamisvõimalsed eTwinningu raames

Study form: auditoorne
Pre-requisites: Arvutioskus kesktasemel. Osalejatel palume kaasa võtta süle või tahvelarvuti.
Criteria for completion:

Tunnistus koolitusel osalemise kohta väljastatakse neile, kes on osalenud kontaktõppepäeval ja teinud koolituse käigus vajalikud praktilised tööd.

Document type: Tunnistus

Back to study calendar