Majanduse alused, ettevõtluskeskkond ja ettevõtluspädevus

Kokkuvõttev lühikirjeldus Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames - Ettevõtlusõppe 6-kuulise koolitusprogrammi II koolitusel omandab õppija majanduse ja ettevõtluskeskkonna alased teadmised ning mõistab ettevõtluspädevust.
Toimumise aeg: 19.09.2019 - 20.09.2019
Kontaktpäev:
  • majanduse alused, ettevõtluskeskkond ja ettevõtluspädevus (19.09.2019 10:00 - 19.09.2019 16:45)
  • majanduse alused, ettevõtluskeskkond ja ettevõtluspädevus (20.09.2019 09:00 - 20.09.2019 16:00)
Korraldav asutus: SA Innove
Projektijuht: Katrin Kivisild, katrin.kivisild@innove.ee
Toimumise koht: Toom-Kooli 17, Tallinn

rakendab majandusalaseid teadmisi ettevõtlusõppe planeerimisel arvestades õppija taset;

analüüsib ettevõtluskeskkonda seostades iseenda tegevusvaldkonnaga;

mõistab ettevõtluspädevust ja alapädevuste vahelisi seoseid.

Sihtgrupid: Ettevõtlusõppe koolitusprogrammi ootame üld- ja kutsehariduse sh rakenduskõrghariduse õpetajaid või alustavaid õpetajaid, kes on valmis võtma majandus- ja ettevõtlusõpetaja rolli ja looma süsteemse ettevõtlusõppe oma koolis.
Haridustasemed: Üldharidus, Kutseharidus
Eesmärgid: Eesmärk: õppija on omandanud majanduse ja ettevõtluskeskkonna alased teadmised ning mõistab ettevõtluspädevust.

Õppija on omandanud majanduse ja ettevõtluskeskkonna alased teadmised ning mõistab ettevõtluspädevust.

Koolituse tulemusena rakendab õppija majandusalaseid teadmisi ettevõtlusõppe planeerimisel arvestades õppija taset; analüüsib ettevõtluskeskkonda seostades iseenda tegevusvaldkonnaga. Samuti mõistab ettevõtluspädevust ja alapädevuste vahelisi seoseid.

Hindamisviisid: Praktiline ülesanne äriideest lähtuvalt on esitletud
Osalemise/ alustamise eeldused: Puudub

Praktiline ülesanne äriideest lähtuvalt on esitletud.

Õppekavarühm: Hariduse interdistsiplinaarne õppekavarühm
majanduse alused, ettevõtluskeskkond ja ettevõtluspädevus - Üldinfo
Toimumise aeg: 19.09.2019 10:00 - 19.09.2019 16:45

Vaata sündmuse detailset infot

Sisukirjeldus: Ettevõtlusõppe programmi Edu ja Tegu raames - ettevõtlusõppe 6-kuulise koolitusprogrammi II koolituse tulemusena on õppija omandanud majanduse ja ettevõtluskeskkonna alased teadmised ning mõistab ettevõtluspädevust.

Vaata vähem

majanduse alused, ettevõtluskeskkond ja ettevõtluspädevus - Üldinfo