Räägime väärtustest! Väärtusteteemaline arutelupäev noorsootöötajatele

Kokkuvõttev lühikirjeldus Väärtusteteemalise arutelupäeva raames noortevaldkonna töötajatele arutleme, kuidas sobivad omavahel kokku erinevad väärtussuunad, mida noorsootöös arendatakse.
Toimumise aeg: 02.10.2019 - 02.10.2019
Kontaktpäev:
  • Arutelupäeva ajakava (02.10.2019 10:30 - 02.10.2019 17:00)
Läbiviimise keel --
  • Kelly Grossthal (Eesti Noorsootöötajate Kogu)
  • Heili Griffith (Eesti Noorsootöötajate Kogu)
Korraldav asutus: Sihtasutus Archimedes
Projektijuht: Maari Põim, maari.poim@archimedes.ee
Aadress: Toompuiestee 27, Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, Eesti
URL: https://www.radissonhotels.com/en-u...
Lisainfo: Räägime väärtustest! Väärtusteteemaline arutelupäev noorsootöötajatele!

Kolmapäeval, 2.10.2019 toimub Tallinnas (toimumiskoht täpsustamisel) väärtusteteemaline arutelupäev "Räägime väärtustest!".

Arutelupäevale on oodatud osalema noorsootöötajad, noorteliidrid ja kõik noortega töötavad inimesed, kes soovivad teadmisi inimõigustest, inimõigustealasest haridusest ning koos arutleda selle üle, milliseid väärtusi peaks noorsootöö kandma pluralistlikus maailmas ning milline on noorsootöö roll inimlike väärtuste edendamisel.

Arutelupäeval toimuvas paneeldiskussioonis osalevad Andu Rämmer (Tartu Ülikool, sotsioloogia lektor), Marit Kannelmäe-Geerts (SA Noorteagentuur, asejuhataja), Ilona-Evelyn Rannala (Tallinna Ülikool, noorsootöö korralduse lektor ja Eesti Noorsootöötajate Kogu, juhatuse esimees), Lianne Teder (Tallinna Ülikool, noorsootöö ja mitteformaalõppe õpetaja ja Arengutoetajate Ühing), Mari-Liis Nummert (Tartu Ülikooli eetikakeskus, väärtuskasvatuse kooli ja lasteaia projektijuht), Steven Vihalem (noorsootöötaja, antropoloog) ja Kari Käsper (Eesti Inimõiguste Keskus, asutaja ja juht).

Osalejatele on tasuta toitlustus ning väljastpool Tallinnat tulijatele kaetakse majutus- ja transpordikulud. Registreerimine arutelupäevale lõppeb 25.09.2019.

Arutelupäev toimub Erasmus+ programmi võtmetegevus 3 rahvusvahelise koostööprojekti "Teadlikud tegusad noored" raames, mida kaasrahastab Euroopa Komisjon.
Sihtgrupid: Noorteliidrid, noorsootöötajad ja kõik noortega töötavad inimesed

Arutelupäeval saavad osalejad teadmisi inimõigustega seotud teemadest, nagu: inimimõiguste olemus, võrdne kohtlemine, väärtused jms. Lisaks sellele on osalejatel võimalus õppida inimõigustealase hariduse meetodeid, mida ise oma töös kasutada, ning osaleda põnevas paneeldiskussioonis "Inimlikud väärtused ja noorsootöö".

Arutelupäev toimub Erasmus+ programmi võtmetegevus 3 rahvusvahelise koostööprojekti “Teadlikud tegusad noored” raames, mida kaasrahastab Euroopa Komisjon.

Arutelupäeva ajakava - Üldinfo
Toimumise aeg: 02.10.2019 10:30 - 02.10.2019 17:00
Koolitajad: Kelly Grossthal (Eesti Noorsootöötajate Kogu), Heili Griffith (Eesti Noorsootöötajate Kogu)
Aadress: Tallinn, Harju maakond, Eesti

Vaata sündmuse detailset infot

Sisukirjeldus: 02.10.2019 toimuval arutelupäeval saavad osalejad teada inimõigustega seotud teemadest, nagu inimõiguste olemus, võrdne kohtlemine, väärtused jms. Lisaks sellele on osalejatel võimalus õppida inimõigustealase hariduse meetodeid ning osaleda põnevas paneeldiskussioonis.

10.30 Tervituskohv ja toekam amps
11.00 Sissejuhatus ja tutvumine
11.30 Sissejuhatus inimõigustesse
13.00 Lõuna
14.00 Inimõiguste hariduse meetodi tutvustus
15.00 PANEELDISKUSSIOON "Inimlikud väärtused ja noorsootöö"
16.00 Kohvipaus
16.15 Koostööprojektide ja -võimaluste arutelu
16.45 Kokkuvõtted
17.00 Lõpp

* Korraldajatel on õigus teha kavas muudatusi.

Vaata vähem