Võrgustik võrgutab "Nutiseadmega nutiõpetajaks"

Kokkuvõttev lühikirjeldus ffff
Toimumise aeg: 08.10.2015 - 08.10.2015
Kontaktpäev:
  • Seminar (08.10.2015 10:00 - 08.10.2015 17:00)
Korraldav asutus: Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus
Projektijuht: Egle Kampus, Egle.Kampus@hitsa.ee, tel: 651 0103
Õpisündmuse veebilink: http://www.innovatsioonikeskus.ee/et/nutiseade
Toimumise koht: Tallinna Teeninduskool
Aadress: Majaka 2 TALLINN 11412
Õpiväljundid: ffff

Sihtgrupid: Õpetaja, Haridustehnoloog, Õppejuht, Haridusasutuse juht, Haridusametnik.
Seminarile oootame õpetajaid, õppejõude, haridustehnolooge. koolijuhte ja haridusspetsialiste kõigilt haridustasemetelt.
Haridustasemed: Alusharidus, Üldharidus, Kutseharidus

Dokumendi tüüp: Tõend
Seminar - Üldinfo
Toimumise aeg: 08.10.2015 10:00 - 08.10.2015 17:00
Toimumise koht: Tallinna Teeninduskool
Aadress: Majaka 2 TALLINN 11412 Harju maakond

Vaata sündmuse detailset infot

Sisukirjeldus: Seminaril jagame õpetajatele ja õppejõududele ideid, kuidas kasutada kaasaskantavaid nutiseadmeid õppetöös, et muuta senine “tunni segaja” hoopis õppetöö tõhustajaks ja toetajaks. Arutame, millised väljakutseid esitab kaasaskantavate seadmete õppetöösse kaasamine koolide infrastruktuurile, õpetajate kompetentsidele.

Võrgustikult toimub ka veebiülekanne. Rohkem infot Koolituse veebilingilt (üleval).

Vaata vähem