Tööalane inglise keele individuaalõpe B1;B2

Kokkuvõttev lühikirjeldus Koolituse eesmärk on omandada keeleoskus kesktasemel. Kursus on mõeldud eelkõige neile, kes on inglise keelt varem õppinud, kuid igapäevaselt vähe kasutanud.
Toimumise aeg: 17.09.2019 - 26.11.2019
Tellimuskoolitus
Hind osalejale: 1920 €

Enne registreerumist tutvu kindlasti koolitusel osalemise tingimustega.

• Pirje Pungas (Tallinna Tehnikakõrgkool)
Korraldav asutus: Tallinna Tehnikakõrgkool
Projektijuht: Maive Türkel, koolitus@lvrkk.ee
Toimumise koht: Tallinna Tehnikakõrgkool
Aadress: Rohuaia tn 12, Rakvere linn, Lääne-Viru maakond
URL: http://www.tktk.ee
Lisainfo: I korrus 105
  • mõistab ladusat kõnekeelt erinevatel igapäevastel teemadel
  • mõistab ajalehe/ajakirja tekstide sisu
  • tunneb sünonüüme ja oskab neid kasutada
  • oskab koostada tööalaseid kirju ja oskab väljendada oma arvamust erinevatel tööalastel ja ühiskondlikel teemadel
  • väärtustab suhtlust eri rahvuste vahel
Eesmärgid: omandada kesktasemel tööalane inglise keele oskus

Õppesisu

•  ettevõtte tutvustamine , töökoha kirjeldamine ja ameti kirjeldamine.
  • viisakusväljendid kõnes ja kirjas, kirjades kasutatavad lühendid ja põhimõisted.
  • telefonisvestlus (tööalased dialoogid).
  • toodete ja teenuste kirjeldamine.
  • turundusalane sõnavara ja turunduskanalid
  • projektitöö (projketi koostamine, planeerimine, eelarve koostamine, projketi läbiviimine, suhtlemine projektimeeskonnas)
  • ärikirjade koostamine (tööalane kirjavahetus, küsimuste esitamine, kirjadele vastamine, kaebuste kirjutamine ja nendele vastamine.
  • tööintervjuu (enese tutvustamine, oma teadmiste ja oskuste ning eelneva töökogemuse kirjeldamine)
  • teemakohaste artiklite analüüs
  • erinevate kultuuride tundmine

Iseseisvad tööd

• Sõnavara ja väljendite õppimine.
  • Harjutuste tegemine.
  • Lugemine, hääldusharjutused.
Hindamisviisid: test

Õppetöö käigus antakse tagasisidet õige häälduse omandamise kohta, hinnatakse teksti ning küsimuste mõistmist ning eneseväljendust õpitud sõnavara piires.

Hindamismeetodid

1. Dialoogide, tekstide esitamine, vestlus, teemakohane suuline eneseväljendus (hääldus – kõnes ei ole arusaamist takistavat aktsenti, on üksikud hääldusvead; sõnavara – õpitu piires mitmekülgne ja sobilik; õigekeelsus – vähesed õigekeelsusvead, õppija korrigeerib need kõnelemise käigus; suhtlusvalmidus – esitab lihtsaid väiteid, põhjendusi ja küsimusi)
  2. Kirjalikud vahetestid, kursuse lõputest - vahetestid ning kursuse lõputest on sooritatud, vähemalt ¾ nendes esitatud keelenditest on veatud; õppetöö käigus antakse tagasisidet õige häälduse omandamise kohta, hinnatakse teksti ning küsimuste mõistmist ning eneseväljendust õpitud sõnavara piires .
Õppematerjalide loend: Ingrid Ant. Basic Everyday English. Tallinn, 2007. TEA Ann Pikkver. Grammar Is Easy. TEA Inglise–eesti sõnaraamat. Erinevad väljaanded. Eesti–iglise sõnaraamat. Erinevad väljaanded. Essential grammar in use. A self-study reference and practice book for elementary students of English with answers. Raymond Murphy. Cambridge. Cambridge University Press, 2001 Õpetaja koostatud täiendavad jaotusmaterjalid. Intelligent business Face 2 face-Chris Redston & Gillie Cunningham
Õppekavarühm: Isikuareng